Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel már 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki823 kérdése:

Van egy fiú akivel már 1 hónapja nézzük egymást. Nem tudom eldönteni miértnéz? Arra gondoltam, lehet szimpatikusnak tarthat de akkor nem értettem miért nem jön oda soha? Barátai nagyon néztek. NValamelyiknapbarátnőmmelmentemhozzaoda

Figyelt kérdés
Pedig amikor beszélgettünk nagyon aranyos volt,De Aztán barátnőmmel voltunk a megállóba a fiú szállt le a buszról és köszönt nekünk úgy, hogy elötte, mikor láttam nem igazán köszönt. De akár hányszor látom őt mindig néz még és nagyon sokszor szemébe nézek és ő meg akkor nem néz el.
2019. márc. 24. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Haaat...lehet hogy valami rosszat tudott meg rolad,nem feltetlenul tetszel neki
2019. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!