Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Külső-belső vonzalmat ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső-belső vonzalmat ti hogyan érzitek?

Figyelt kérdés

Tudjátok megy az hogy a belső a legfontosabb és valaki csak azt nézi vagy hogy igen is fontos a külső de nem az első szempont.

Nem érzem azt hogy nekem tetszik az a lány vagy sem. Ami szerintem nagyon gáz hiszen nem szeretnék úgy udvarolni, hogy a bók az nem szívből jön. Meg tudom állapítani a lányról hogy szép e vagy nem olyan értelemben, hogy látszik rajta, hogy mennyit tesz a külső megjelenéséért. De ez nem jelenti azt, hogy nekem a lány tetszik.

Nézzük belülről: kedves, okos, nincs elszálva magától, türelmes, jó a kumunikáció képessége, nyitott természetű, magabiztos, vicces. Nincs olyan jelenleg amit engem úgy taszítana. Egyszerűen nem tudnám elképzelni vele a párkapcsolatot, vagy hogy én megcsókolnám e őt. Ez nem csak az adott lányra igaz hanem úgy abszolúte mindenkire. Miért van ez?



2019. márc. 27. 23:10
 1/4 anonim válasza:
92%
Ezért a kérdésért megérte fennmaradni eddig :D Tipikusan az voltam/vagyok akinek nem voltak olyan szerelmei meg tetszései hogy uhh és akkor csak rá tudok gondolni. Bennem ez akkor alakult ki amikor közel kerültem a tűzhöz. Mindenkibe bele van kódolba egy külső ideál szerintem, mégha ezt nem is tudjuk körülírni. És hiába van valakinek jó külseje és belsője, ha olyan kaliberű az illető akkor érezni fogod azt a pluszt ami magában az emberben van, én ezt nem tudom megmagyarázni hogy mi is az a plusz de sokan vagyunk így.
2019. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy tisztában vagy ezzel, hogy így érzed. Sokan így jönnek össze, igazi testi vonzalom nélkül, így hiányos maga a romantikus vonzódás is. Nem kell olyannal együtt lenned, akire nem tudsz úgy gondolni. Ez barátság.

Én is ugyan így éreztem egy fiúval, nem tudnám elképzelni, hogy a párom legyen.

Ez nem baj, nem kell amiatt együtt lenned valakivel, mert az illető lány.

2019. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Később még megjöhet ez az érzés.

Ha viszont nem jön meg, akkor inkább hagyjad, annyira ez nem lenne jó.

2019. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Megnyugodtam. Remélem, h majd az a lány is viszonyozni fogja az érzéseimet, aki iránt tényleg fogom érezni azt a pluszt.

2# Sokat foglalkozok önmagam megismerésével :)

Vannak barátaim akik azt mondják, hogy nincs fiú-lány barátság mert ha az annyira erős, hogy ha esetleg a fiú összejönne egy fullos csajjal a későbbiekben akkor a lány barátja elgondolkozna rajta h amúgy lehet nem is olyan rosz ez a gyerek ÉN akarom magamnak! Szóval így is úgy is összejönnének, Ha a "barátság" tényleg olyan erős h megosztanak mindent egymással.

3# Az előző barátnőmmel azért jöttem össze mert együtt táncoltunk a keringőn és bennem ez elindított valamit és azt hittem ez a szerelem, de egyébként meg se akartam csókolni ami iszonyat ciki volt akkor és visszagondolva is. Nem akartam szakítani mert nem akartam megbántani. De szerencsére vége lett. Azt mondod 3as hogy akkor jöjjek olyannak össze aki nem jön be testileg? Ha tényleg így lesz akkor nem most lesz csajom az biztos. Vagy addig rábízom a haverjaimra, h döntsék el ők h egyébként jó e a csaj, amit nem hülyeségből írtam mert a gond az az h nagyon könnyen manipulálható vagyok és ha tényleg valaki azt mondja h az a csaj nagyon jól nézz ki, akkor az valszeg átértékelődik bennem.

2019. márc. 29. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!