Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Szerelmi bánat" Bármi tanács?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmi bánat" Bármi tanács?

Figyelt kérdés
Egy ideje megromlott a kapcsolatom egy lánnyal, volt már erre példa, decemberben. Ott közös megegyezés alapján megbeszéltük, hogy hagyjuk ezt az egészet, nem is beszéltünk 1 hónapig, pár nap után rendbe is jött minden. Rá egy hónapra felkeresett, ismét beszéltünk, kialakult egy "kapcsolat" amit ő kezdeményezett. Az utóbbi időkben megromlott a kapcsolatunk, ő se keres én se őt. Magába van zárkózva, bármikor amikor érdeklődtem, hogy mi a baj mindig semleges választ kaptam. Igazából ami leköt az sem tereli el a figyelmem, ez az egész már odáig fajult részemről, hogy kezdek depresszióba esni (többet dohányzok, volt már rá példa, hogy sírtam is) A barátkozás nem igazán jön szóba, rettentő béna vagyok a lányoknál (még lány barátom sincs) Azért is nem értem a helyzetet, mert tudtára adtam többször is, hogy nem eröltetek rá semmit, ő dönt. Ő kezdeményezett, rá pár nappal kezdődött el az egész mert "megijedt" (persze erre sem kaptam érdemleges választ) Minden nap a profilját nézem, arra várok mikor ír. Én nem akarom zaklatni, sőt nem is érdemes, mert amúgy is csak a semleges választ kapnám. 17 / F
2019. márc. 29. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül,velem ezt a barátom csinálja :/
2019. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy utalgatok folyton neki, IG storyba pl tegnap egy több órán át tartó rajzot tettem közzé ami őt ábrázolja, rettentő sokat szenvedtem vele, részletesen csináltam meg és semmi.
2019. márc. 29. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon édes volt tőled, hogy rajzoltál neki.😏 Női szemmel nézve ezt az egészet, nemtudom, hogy miért romlott még a kapcsolatotok, de ha miattad, akkor megértem, hogy ilyen veled. Ha viszont ő rontotta el, akkor pedig csak azt tudom mondani, hogy hagyd békén.😔
2019. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem tettem (szerintem) ellene, amit nem kellett volna, tényleg mindig törek(szem)edtem a tökéletességre. Az utóbbi időben ez az egész átment inkább egy ilyen "se veled, se nélküled" dologba.
2019. márc. 30. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs orvosság, nehéz elfelejteni, talán nem is lehet egyhamar. Egy új kapcsolat sokat segíthet, de olyan elfoglaltság is jól jönne ami eltereli a figyelmed. Sajnos úgy tűnik, hogy ő nem akar téged, ezért egy dolog vigasztaljon, az idő begyogyitja a sebeket. De vele zárd le magadban is és kinyilatkoztatva is. Ez megkönnyebbülést fog okozni.
2019. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!