Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? 14/L

Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Lehet, hogy sokakat letaglóz majd, amit most írok.

Tehát szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, aki nagyon jó barátom. Mindig is tudtam hogy ő meg egy másik osztálytársamba, ami kölcsönös is.

És tegnap beszélgettünk arról, hogy az a lány akibe szerelmes vagdossa magát a fiú miatt.

Nah és ugye én eddig is tudtam, hogy szereti, de így beszélve róla ez annyira letaglózott, hogy most nagyon depis lettem.

Na ma reggel én is elkezdtem vagdosni magam (nem olyan durván).

Most mégis mit tegyek? Valaki írjon akinek van valami tapasztalata.



2014. jún. 4. 12:28
 1/9 anonim válasza:
szerintem inkább vegytek a másik csajjal vagdalt húst és egyétek meg amit kikakiltok adjátok oda a fiúnak
2014. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ha ez nem

kamu inkabb szomoru

2014. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne vagdosd magad egy fiú miatt jesszus. Annyira legyen már eszed, örökre megmaradhat a nyoma ne csinálj butaságot.
2014. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

És ez neked jó?

Ne legyél ennyire butus!

Nem ettől fog rád felfigyelni a fiú. Még fiatal vagy, nem ismered a csábítás művészetét, de inkább próbálj meg a srác barátja lenni, minél többet vele lenni, stb.

2014. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 menta34 válasza:
Állj fel a kuvva gép elől és menjél ki a napra. 14 évesen vagdosni magad? nem vagy komplett.
2014. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tipikus tini válasz a vagdosás, majd kinövöd...
2014. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
engem az taszitana vissza ha vagdosna magat egy lany
2014. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd abba.

Te nem azért vagdosod magadat mert olyan depis vagy, hanem mert ezt láttad a másikon. Divat vagdosás ez, ezért nem tudlak sajnálni, és nem látok más okot rá mint a butaság.

Szóval hagyd abba.

2014. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyira szánalmas b.a.zd.meg, hogy az utcán emberek élnek, akiknek nincs semmijük, hogy Afrikában éheznek, és te egy ilyen nyomorékság miatt megvagdosod magad, mert ""fáj az életed"... Takarodj a kertbe valamit dolgozni, kapálni, vagy valami!
2014. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!