Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van bocsánat a megcsalásra? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bocsánat a megcsalásra? 17/F

Figyelt kérdés
1honapja vagyunk együtt,már akkor elkezdtunk kavarni, amikor benne volt egy 1,5éves kapcsolatba, de mondta hogy elmúlt már neki a szerelem. Aztan szakított a gyerekkel, és 2hétre rá összejött. Aztán eltelt 2 hét, jó volt minden, erre elkezdett sírni hogy hiányzik neki, de én kellek neki, mert szeret engem. Elkezdett írkalni az exevel, és 1buszon szoktak utazni, és a srác felakart menni hozzá,felengedte, és lekapcsta őt és smarolgattaK.Az elején nem is akarta elmondani hogy ez történt, mondtam hogy ne nézzen hülyének és elmondta. Már 3 napja csak könyörög, és aztmondja h felad értem mindent, és megváltozik. Én szeretem,és sajnos a szívem miatt nagyon nehéz ott hagyni, de az eszem azt mondja hogy ott kéne, mert aki egyszer megcsal, az máskor is meg fog.
2019. márc. 30. 10:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A srác kapta le őt*Bocsi a helyesirasi hibakert
2019. márc. 30. 10:03
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenféle bűntudat vagy rossz érzés nélkül dobnám a csajt, persze azért nem $eggfej módjára.
2019. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Hát először is, a srácnak belevertem volna a fejét a seg*ébe. A lányt meg talán én is otthagytam volna, attól függ ezek után hogy viselkedne. Ha még mindig nem képes elfelejteni azt a másik fiút akkor ennyi.
2019. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszédes hogy nem mondta el.

Én tuti nem fogadnám vissza.

2019. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát amúgy aztmondta h srác nagyon furán viselkedett, bejeloltem fbn ismerősnek direkt,es tudta már előre hogy kivagyok, szóval szerintem megtudta hogy már ennyi idő alatt új barátja van, és direkt akart ennyire felmenni hozzá, h bosszútáljon rajtam. Bár ez nem mentség igazából a barátnőmnek kellett volna gondolkodni. Koszos a múltja is amugy, de hiszek benne kicsit hogy képes megvaltozni.
2019. márc. 30. 10:37
 6/14 A kérdező kommentje:
áll
2019. márc. 30. 10:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott szerintem is. Úgyis , megfog csalni, ha engedte , hogy a srác lesmárolja! A srácot pedig kérd számon, és ha úgy van akkor verd állon
2019. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nehogymár a srác legyen a hibás. Te is ugyanakkora paraszt voltál mert a kapcsolatuk alatt kavartál a ribizlivel ezt ő most visszaadta nagyon helyesen. Azt meg nem tudom minek pörögsz ennyit egy ri**ncért hagyd ott a fenébe úgyse fog téged sose szeretni.
2019. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan átlagos r*ba**..Tényleg szeret, fontos vagyok neki nagyon, de ilyen a vére.. Nem volt apja, nem volt kinek megnevekni.. Tényleg szeretem, de amikor ilyen helyzetekbe kerül nem jut eszébe semmi, mintha skizofrén lenne..A volt barátjával meg nem miattam szakított, már fel éve fújta hogy mennyire unja, és hogy milyen szar a kapcsolatuk.(rajtam kívül mással is smarolt amikor együtt voltak)
2019. márc. 30. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

" de ilyen a vére."


Ja persze, ezt meséld be csak magadnak


"nem volt kinek megnevekni"


Másnak sincsenek szülei ettől még nem lesz ribizli


"rajtam kívül mással is smarolt amikor együtt voltak"


Ha ez alapján nem jön le neked, hogy egy megbízhatatlan ribizli akkor nagy gondjaid vannak az önértékeléseddel meg az IQ szinteddel is.

2019. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!