Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadtassam el anyukámm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el anyukámmal, hogy barátom van? 16/

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 21:45
 1/3 Djicecream1235 ***** válasza:
50%
Egyszerűen csak bízz mindent az anyádra, meg az időre. Ha az anyád kiakad, akkor az idő előbb utóbb megoldja. Mindenképpen legyél vele őszinte!
2019. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már lassan 1 éve együtt vagyok a sráccal és kezdek nagyon csalódott lenni, azt hittem anyum örülni fog annak, hogy boldog vagyok valakivel.
2019. márc. 31. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a srác nem pénzes, kevésbé jó tanuló vagy jó tanuló de szakmunkás.. Sok kissé bolond szülő van.. Még is csak 16 éves vagy nem az első és utolsó barátod sem ez fiú..
2019. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!