Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy kiszemeltem szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kiszemeltem szerintetek lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány akivel néha beszélek, és nekem tetszik kűlsőre. És úgy tűnik , hogy belsőleg is, de nem lehet tudni mert még fiatal! Lehet rosszul gondolkodik, főleg , hogy ő már szép lány , tényleg. Szerintem a fiúk 85-90%-nak tetszik! Viszont sok olyan lányt ismerek akik kb ugyanilyenek kűlsőre. És nem beképzeltek nagyon , sőt még van köztük sok önbizalomhiányban szenvedő is. Ha nem lenne ez a lány , akkor velük próbálkoznék. Csak őtt régebb óta ismerem Nem értem miért lehet , hogy ilyen lányok nem találnak párt meg önbizalomhiányosak?! Remélem hogy ő sem belépzelt! Főleg , hogy Zalaegerszeg elég nagy város. Remélem is , hogy nem áll kedves. Sajnos csak hetente 2-szőr beszélünk meg néha instagrammon. Mert én csak ott tanulok és messzebb lakok onnan, ő pedig ott lakik egy közeli faluban. Nem is egy suliba járunk. De remélem ezek nem befolyásolnak

semmit... Bulikba szoktam vele általában talizni. És úgy veszem észre , hogy az arcom tetszik neki, viszont alakom nem biztos, hogy az esete és el fogadna így engem. Izmos vagyok , azonban már majdnem macis alakom van, fogyni meg nem akarok belőle mert akkor izmot is vesztek. Illetve max 3-4 cm-el vagyok magasabb, 179 cm vagyok és 88 kg. Ő pedig elég vékony. Szerintetek lehet valami köztünk? Főleg , hogy nekem 11-12 évesen volt az első és még az utsó bnőm. Neki meg már több barátja meg gobdolom csokja is volt?!

17/F ő 15/L



2019. ápr. 7. 13:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Amúgy ha úgy udvarolok neki, hogy vicces dolgokat beszélek neki. Illetve csak utalásokat teszek rá , hogy mondjuk tetszik valami kűlsején vagy pl az , hogy kedves, okos, stb ! Akkor az jó lehet vagy inkább teljesen mondjam

ki neki már most pl “melyik szép vagy ma” ? Vagy inkább ne tegyek utalást sem? Bár a legutolsó necces lenne nekem, de a második is kicsit.

2019. ápr. 7. 13:53
 2/2 anonim ***** válasza:
100% esélyed van! - ha te vagy az ő kiszemeltje...
2019. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!