Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szemüveg nagyon zavaró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveg nagyon zavaró csókolózás közben?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2019. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég csókolóztam egy szemüveges sráccal és én is szemüveges vagyok. Hidd el, ha eljön a pillanat, ez lesz az utolsó, amire figyelni fogsz, egyáltalán nem zavaró.
2019. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem :D
2019. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveges nem szemüvegessel egyáltalán nem. Szemüveges szemüvegessel kicsit trükkösebb, helyes szöget meg kell találni és nem is tudsz annyira mozogni vagy bedőlni. Jobb amúgy ha leveszitek mind2 en és akkor korlátok nélkül felfalhatod xd
2019. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit
2019. ápr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy fejlődött a fejetek, hogy a szemüregetek előrébb van mint a szátok, akkor egyáltalán nem fog gondot jelenteni. :D
2019. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!