Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok... elég népszeru, de ennek ellenére, állandóan megszívom a csajokkal..😔 most volt egy másfél évem,ami nem a legszebbek közé fog tartozni, de ezen javítok most.. a lányok közben függetlenül jöttek és mentek. De túl nagyok az igényeim talán, és egy csomó lányt ezért elutasítottam. Viszont akikkel akartam valamit, mindig elszúrtam. Hagytam, hogy más megszerezze, vagy éppen a buliban széthányva leégettem magam, vagy olyan bunkó voltam, hogy megsértödött.. egyébként egy nagyon könnyen ismerkedo srác vagyok, aki bárkitnmeg tud nevetetni, de ennek ellenére mostanában mindig mindent elszúrtam...


Mit tegyek? Hogy kedveményezzek ezentúl a lányoknál? Tisztán látszik, hogy mostanában ez nekem nem nagyon megy, így ciki v sem, de jól jönne a segítségetek.

Lányok v fiúk várom a tanácsaitok.😃



2019. febr. 20. 22:06
 1/4 tudasfaja99 válasza:
100%

Ha tudod mit hibazol, probalj odafigyelni arra hogy ne kovesd el megegyszer azokat a hibákat. Senki kedvéért se valtozz meg, legyél onmagad, viszont figyelj a hibáidr.

Sok sikert

19 fiu

2019. febr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én tapasztalatból mondom, hogyha kifejezetten(nem csak simán) helyes srác vagy, nagyon ajánlom a tindert, vagy bármilyen kozossegi mediat, persze amennyiben tudsz beszélni a nőkkel. Nagyon komoly kapcsolatokat összetudtam szedni, és sok az értelmes lány. Persze vannak agyilag elmaradottak, de nemkelk azokkal foglalkozni. Illetve ha nincs mire fel, ne legyenek hatalmas igényeid.
2019. febr. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krómgyűrű ***** válasza:
Én is dettó így vagyok..
2019. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A külső semmit sem számít ha mellette töketlen pancser valaki. A szó szoros érelmében SEMMIT. A külső megfog, a belső megtart. Ha annyira jól nézel ki, akkor változz meg belül. Ha nem nézel ki annyira jól, akkor is változz meg belül. Ha egyáltalán nem nézel ki jól, akkor változz a legtöbbet belül. :D
2019. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!