Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Keressem őt vagy várjam hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem őt vagy várjam hogy ő is lppjen valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nekem nagyon bejön. Elvileg én is neki. Többször beszéltünk messengeren, párszor találkoztunk suliban. Ám mindenegyes alkalommal én kerestem. A kérdésem, hogy érdemes nekem menni utána, vagy várjak, hogy lépjen???(elvileg félénk lány, visszahúzódóbb)

2019. ápr. 9. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egy fiúnak illik megtenni az első lépéseket. Nem kell túlságosan előzékenynek lenni, de érdemes megtalálni azt ami még pont nem túl sok.
2019. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folyamatosan keresd, hívd el valahova, valami sulin kívüli programra, pl kirándulni, sétálni, vagy csak szimplán enni valamit. Lényeg, hogy ismerjétek meg jobban egymást. Előbb utóbb meglesz az eredménye és azt fogja látni, hogy igen, ez a srác tényleg akar engem és komolyak a szándékai. Egyébként ha messengeren beszéltek és nem 1 szavas válaszai vannak, hanem normálisan válaszol akkor jó eséllyel csak valóban félénk vagy elvárja, hogy te keresd és te írj neki, de ne messengeren beszélgessetek, hanem hívd el külön is, találj ki valami programot, érdeklődd meg, hogy mit szeret csinálni vagy enni:) Egy idő után ha úgy alakul a kapcsolatotok, úgy is ő keresni fog és le se fogod tudni vakarni magadról:)
2019. ápr. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!