Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem beszélünk, nagyon hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélünk, nagyon hiányzik én pedig magam alatt vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtünk dumálni. Mindenbe beavatott az életében, sokszor találkoztunk, de hirtelen két hét leforgása alatt lényegtelen dolgokról kezdtünk beszélni, mizu/semmi, napi 4-5 üzenet és ennyi. Pár napja vissza sem ír. Látszólag ő nem tudja mennyire szarul esik, mert nem erőltetem, de sosem voltam még ennyire magam alatt és elképesztően hiányzik. Mit tudnék tenni?

2019. ápr. 14. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok.
2019. ápr. 14. 18:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Hozz fel egy témát amivel tudtok beszélni.

Meg tud erről a másik fél hogy tetszik neked?

2019. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig mindig azt csináltam, mostmár érzem hogy kezdene átfordulni kínos erőlködésbe, ezért nem írok semmit.

Szerintem igen.

2019. ápr. 14. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem beteg dolgokat kell kérdezni meg faggatni hanem elsimítani egy témát.

Akkor meg lehet azért ilyen.

2019. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lol sosem kérdezek beteg dolgokat. Teljesen hétköznapi, érdekes dumálgatások voltak élőben is, biztos vagyok benne hogy tetszettem neki, ez 1000%, csak semmi nem alakult ki. A semmiből távolodtunk el egymástól.
2019. ápr. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!