Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hatalmas hibát követtem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas hibát követtem el, mar a bűntudat! Szerintetek is nagyon rosszúl cselekedtem?

Figyelt kérdés
A baratommal szakitottunk mondtam neki hogy legyen boldog nagyon szeretem es vigyazzon magara köszönöm hogy megismerhettem stb, de o meg azon a napon megigert mindent, kuzdeni fog ertem nem akar elvesziteni kerlelt hallgassam meg(ezeket uzenetbe fogalmazta meg) mennyire szeret...Altalaban ez mindig bejott mert elhittem neki, de ezuttal nem. 3hetig csak vartam es vartam es semmi se tortent. Majd irtam neki miert nem latom tettekben a szeretetet? Azt mondta nem all keszen hogy talalkozzunk. Mikor veletlen osszefutottunk hideg volt, es aztan se jott uzenet. Par holmim nala maradt kertem adja at mondta majd jovoheten atadja es beszelunk egy fel orat 8oraja volt nekem 7 vartam ra majd jott az uzenet, hogy o megse all keszen, amugy is siet es 5perc max 10van ram. Nekem fontos volt ezert kozoltem megvarom az iskola elott. Semmi idegesseg nem latszodott rajta teljesen tavolsagtarto volt. En sirtam, zogoktam. Megint veletlen osszetalalkoztunk es elsetalt mellettem az osztalytarsai mondtak ott vagyok ... Nem sokkal kesobb azon gondolkoztam ha mar o nem hajlando tenni ertunk pedig eljatszotta a hos szerelmest akkor majd en es vartam 20percet reggel a megallojaban csinaltam reggelit nem volt megbeszelve ez az egesz. Szerettem volna ujra vele lenni. Majd mikor indultam volna el a helyszinrol arra lettem figyelmes hogy elottem setal el egy lannyal. Biztos forrasbol kideritettem nem osztalytarsa(amugy is mindet ismerem) nem koszont nekem a baratom es meg csak ram se nezett. Teljesen kiborultam megirtam neki hogy gyulolom es nala csak jobbat fogok talalni, o beszelt a szeretetrol mikozben azt se tudja mi az. Latta nem irt ta semmit. Azota minden nap gyotor a buntudat sose beszeltem igy vele csak ideges voltam.. Nyilvan nem gyulolom de mikor meglattam a lannyal azt hittem helyben esek ossze. Bocsanatot mar nem fogok kerni de nem olyan ember vagyok aki barmikor is bantana ot csak felrobbantam. Mit gondoltok nagyon elszurtam ezzel mindent igaz? 16/l(ui masfel evig voltunk egyutt)
2019. ápr. 18. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van. Nem szeret téged, csak azért volt veled, mert te egy biztos pont voltál az életében. Azért, hogy őszinte legyek, kicsit tényleg túlreagáltad, de amúgy mindenben igazad van. Sajnos sok fiúnak csak azért kell valaki, hogy legyen, nem szeretetből, szerelemből. Te viszont egy kedves, értelmes lány vagy. Sokkal jobbat érdemelsz. Ne aggódj, lesz majd valaki aki tényleg szeret.
2019. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Kidobtad, mert nem érezted jól magad vele. Ő továbblépett, mert elfogadta a döntésed. Talált mást, akivel jól érzi magát. Neked is ezt kéne tenned (ha készen állsz rá).
2019. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

"Altalaban ez mindig bejott mert elhittem neki"

Tehát többször eljátszottad már a szakítósdit. Egy idő után ezt már nem lehet komolyan venni, nincs, ami motiválja a változásban, mert tudjátok, hogy ki fogtok békülni. Most, hogy nem pitizte vissza magát, te kezdtél el hisztizni, mert megijedtél, hogy nem lesz visszaút, nem te vagy aki neki kell. Ha szakítassz, gondold is komolyan, ne várd, hogy a másik fél mindig vissza térjen hozzád. Teljesen mindegy már, hogy mi történt, jobb nektek külön. Legközelebb pedig folytonos szakítás helyett kommunikáljatok a leendő pároddal.

2019. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!