Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én 16/l, Ő 17/f, nem egy suliba járunk, de egy helyről járunk be busszal.

Szóval ezzel a fiúval 2 éve ismerkedtem meg, e gy ilyen baráti összejövetel félén, akkor nagyon bejött, de nem történt semmi, pedig beszélgettünk meg így mondta ő is, hogy mennyire örülne ha kettőnk közt lenne valami, de én akkor nem álltam készen egy kapcsolatra.

December körül újra elkezdtünk beszélni,majd találkoztunk 2x, így szűk baráti körben(kb.6an voltunk)

Az első tali után elkezdtünk minden nap beszélni, és reggelente, találkozgattunk,mielőtt ment a buszunk(nem ugyanazzal járunk)

Az elején csak megöleltük egymást, majd egy kis idő múlva volt arcrapuszi, majd egy kis idő múlva szájrapuszi. Ekkorra már rég tiszta volt,hogy bejövünk egymásnak

Egyszercsak megváltozott,és nem keresett,ha írtam válaszolt,de ennyi. Olyan január fele már nem találkoztunk reggelente,meg nem beszéltünk minden nap:(.

Hihetetlen sokat sírtam utána. Annyira régen szerettem ennyire valakit, még 2 éve,de az sem ilyen volt.

Azóta minden nap eszembe jut, hihetetlen sokszor sírok miatta.

Valentin napon egy régi "szerelmemtől"kaptam szív alakú csokit, ami elég egyértelmű jel, mindenki mondja, hogy nem értenek engem, hogy eddig itt sírtam azután a kiszemeltem utàn, amikor meg már bejövök neki,akkor meg már más miatt sírok

Nagyon rossz ez, hogy a helyzetet már úgy ahogy elfogadtam,mert muszáj, de pl.azóta még egy emberről megtudtam,hogy tetszem neki(nem egóból mondom,higgyétek el,nincs túl sok)és egyszerűen komolyan,rosszul vagyok, ha valaki ilyen hátsó szándékkal ír, mert annyira rajta jár az agyam,hogy az borzasztó. Nagyon el "szeretném" felejteni,de hogyan? Nem megy egyszerűen..

Egyszerűen annyira hiányzik a lénye, és nár megint sírok,miközben írom ezt..megfogadtam,hogy megváltozok, csak sajnos eddig nem tul jó irányba. Oké, fogytam 7kilót,mert nem skartam enni, azt gondoltam,ha fogyok,több önbizalmam lesz. Végülis egy kicsit így is van. Eddig mindig én voltam a pozitív személyiség,most meg? Mindenben csak a rosszat látom,és sírhatnékom van

Azt hiszem ennyi

Hihetetlen,hogy egy fiú ennyire tud befolyásolni..nem ismerek magamra. Adjatok tanácsot,légyszi :)


2019. ápr. 18. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs másik lány a képben, ezt tudom.
2019. ápr. 18. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is, sajnálom hogy így alakult. :(


Másodszor. Ha csak nem változik meg hirtelen a srác hozzáállása a dolgokhoz, akkor legjobb lenne túl tenned magadat rajta. Sírj nyugodtan ameddig csak jól esik, ha magadba fojtod annak később lehetnek rossz következményei, szóval add csak ki magadból.


Felejteni viszont nem olyan egyszerű.. Rengeteg, tömérdek mennyiségű idő fog kelleni, ha tényleg megszeretted. De kicsit tudsz gyorsítani a folyamaton, ha szeretnél. Ha kerülöd a vele való kapcsolattartást, nem nézegeted a közösségi médián egyáltalán mit csinál és foglalkozol mással, azzal megkönnyítheted a dolgodat. Kösd le magad, mindegy kivel / kikkel vagy mivel, csak legyen elfoglaltságod. Ha kell dolgozz, beszélj / legyél sokat a hozzád közelálló emberekkel, barátaiddal, keress valami hobbit amiben "kinyílhatsz". Ha képes vagy rá próbáld meg nem felidézni az emlékeket vele kapcsolatban, tereld el a gondolataidat, hallgass olyan zenéket amik felvidítanak, nézz sorozatokat amik meg tudnak nevettetni.


Idővel jobb lesz, addig pedig kitartást! :) 19F

2019. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm..csak mind annyira nehéz. Ha tesz ki pl instastory-t,vagy valamit,mindig első helyen hozza ki,hogy nézzem meg. Gondolom mert, a profilját is annyit nézegettem, ma már vagy hetente 1x ránézek.
2019. ápr. 18. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Kövesd ki instán, facen is nyugodtan. Elhiheted, hogy semmit se fogsz veszíteni vele.
2019. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
24%
Szerintem ne add fel! Abból, amit eddig írtál arra következtettek, hogy nem beszéltem meg vele. Pedig szerintem érdemes! Írj rá, hogy hiányzik és hogy megint találkozzatok reggel, buszozás előtt. Ott pedig beszélj vele többet. Lehet, hogy ez újra feléleszti benne azt a bizonyos 'tüzet', de lehet, hogy egyértelműen tudtodra adja a dolgokat. De ez is jobb, mint hogy nem tudod mi van köztetek. Valami még előbb az eszemben volt, de már elfelejtettem. na mindegy:/. Azért remélemm sikerrel jársz!
2019. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemreg ugyanilyen helyzetben voltam en is. Sajnos azt kell mondjam az elottem szolonak nincs igaza. Minel tovabb hiszel abba hogy ez megvaltozhat annal tovabb leszel ebben a borzalmas helyzetben. Borzalmasan sok idobe telik mig elfelejted de tenyleg minden kapcsolatot el kell vagni vele.

Kovesd ki instan es legy eros. Ne nezegesd a profiljat. Engem a sorozat nezes kotott le a legjobban. Ha peldaul feliratosat nezel megtanulhatsz is kozben es le is foglal mert oda kell figyelned.

Nekem is mindenki azt mondta ido kell hozza hogy elmuljon es bar meg nem mult el de jobb. Azt mondjak az okosok hogy masfel-ket ev mire elmulik az erzes. Remelem hamar tuljutsz rajta:)

2019. máj. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!