Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha visszafordult az azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszafordult az azt jelenti hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akinek elvileg tetszek/tetszettem,és múltkor kitett a napjába kérdéseket,amikre válaszolt!Na igen,és elrontottam,ugyanis hogy válaszoljon neked,kellett volna írnom egy számot,de én ezt üzenetben tettem,és nem a napjara válaszolva,így nem tudott nekem valaszolni!Majd megkérdeztem hogy -hülye kérdés!De nem a napodra kellett volna reagálnom?(azaz oda írni?)

Erre látta de nem válaszolt!Mivel egy suliba járunk,így látom,és mielőtt lett volna a tavaszi szünet,ő a barátaival ugyan arra a buszra szálltak fel amivel én és a barátnőm szoktunk menni,(mert ugyan arra lakunk a fiúval) és lerobbant a busz,így ő és a haverjai leszálltak,majd mikor elmentek a busz mellett,visszanézett rám!Ez most minek a jele!Hogy tetszem neki?

Régen beszélgettünk,mostanában valamikor köszönünk a másiknak és ennyi!


szerintetek miért nézett vissza?Talán hülyének nézett mert megkérdeztem tőle azt a kérdést!Ha nektek ez egyértelmülű jele annak,hogy tetszek neki,kérlek írjátok meg,mert nem akarom bemagyarázni magamnak,és jö lenne a megerősítés is!Nagyon szépen köszönöm ha dlolvastad és válaszolsz!Szép estét/napot nektek!:D (neharagudjatok, ha vannak benne helyesírási hibák!)



2019. ápr. 19. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*Hogy válaszoljon,nekem kellett volna írnom egy számot
2019. ápr. 19. 23:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis hülyeségekből ne vonjatok már le következtetéseket. Én megvakartam a tököm mert viszketett, mégse hitte azt senki hogy rá akarok rontani.
2019. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik az, hogy instagrammon tudsz üzenetet törölni, amennyiben hosszan rányomsz a saját kis üzenet buborékodra. Ilyenkor mind a két félnél eltűnik amit írtál, ha látta, ha nem.


Másik pedig, hogy hova ez a túl reagálás? :D Chill, semmi nem történt. Ha tudnád én mekkora baromságokkal írtam rá anno lányokra, amikor egy-egy buli "túúl jól" sikerült. Ettől még nem dőlt össze a világ. És ha szeretnél tőle valamit, te is írhatsz neki. De mondjuk ne instán, hanem akkor legyél kicsit közvetlenebb, és facen, vagy még jobb lenne élőben beszélgetést kezdeményezni. Nem kell azonnal elhívni valahova, elég ha megpróbálod vele megint felvenni a kapcsolatot, hogy picit rendszeresebben beszélgessetek. Vagy te is felhívhatod a figyelmét, ha szeretnéd, hogy ő kezdeményezzen - aztán vagy kiderül hogy nem mer lépni, vagy nem érdekled.


Attól pedig, hogy rád nézett kb semmi nem szűrhető le. De tényleg. Rendszeresen "mérjük végig" az embereket akikkel találkozunk nap mint nap, megpillantjuk a másikat, semmi különleges jel nincsen ebben, csak rád nézett. A jelek nem itt kezdődnek. Ha keresi a szemkontaktust, hosszabb ideig szemeztek, úgy látod, hogy bámul, az már lehet gyanús. Ha keresi a társaságod, próbál a közeledben lenni az is jó pont. Ha társaságban vagytok figyeld, hogy kinek mondja, ha éppen beszél. Ha többször rád néz, az is lehet egy aprócska jel. Sok apróságból lehet ezt összerakni, észreveszed ha úgy alakul.

2019. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
aazta rohadt.Tényleg rádnézett???
2019. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval leszállt és a busz mellett elsétálva rád nézett, aki még a buszon volt?

Sajnálom, de ez még nem jelent semmit. Napi szinten buszozom és leszállás után én is végig nézek a fent maradó utasokon. Csak úgy. Nem keresek senkit, nem többek nekem egyszerű utastársaknál. Az pedig, hogy picit tovább időzött rajtad a szeme, betudható annak, hogy téged ismer, míg mást, akit visszapillantva látott a buszon nem.

Egyébként jó ha már április közepén elkezdik felmondani a szolgálatot menet közben is a buszok…

2019. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 holysheet02232 válasza:
Attól még hogy visszanézett, az nem jelenti azt hogy tetszel neki. Nézz inkább videókat, amik ezekről szólnak, mert ahogy látom a mostani generáció csak az interneten képes ilyet kérdezni. (Kivételek vannak ^^)
2019. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha ez még számít,akkor aznap nagyon sokat nézett,és 2-szer fordult vissza a busznál!Köszönöm a válaszokat,meggfogadom őket!
2019. ápr. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!