Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez azt jelenti hogy bejovok neki?

Szóval úgy érzem bejövök az oszt. társamnak.

Múltkor mellém ültette a biosz tanár dolgozat miatt (mert legelől ulok)és miután vegzett nem ült vissza a helyére,kérdezték az oszt. tarsaim hogy miert nem ul el és azt mondta mert “ott van a fuzete” és mellettem maradt ,mondtak neki hogy jajj bejon a Liza? Mondta hogy” ó honnan tudtad?” (Ironia) es vegig ugy ult mellettem hogy igy hogyis mondjam visszafogottan pedig ő az osztaly “vicceskéje” , és nem csak ebből gondolom , szokott bámulni, de allandoan a baratnomhoz oda megy (de csak akkor ha ennis ott vagyok a baratnom mellett) es vicceket mond neki.

Az osztalybol minden lannyal viccelodik csak velem nem.

Ez miert van? Feltekennye akar tenni? Vagy mi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, szerelem

febr. 8. 15:41  Privát üzenet  

A válaszok
kamugyrosz nevű felhasználó válasza:

Örök rejtély marad hidd el

Én se értem pedig ugyan ég van velem is

Csak engem bsztat közbe de a többivel jofej

De ha mellettem ül akk teljesen mas

Lehet h csak figyelemhianyos v nemtom

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 8. 17:23 Privát üzenet

ez egy nagyon jó kérdés

de szerintem féltékennyé akar tenni illetve kiváncsi hogy mi a reakciód, mikor más lányokkal van el.

Szerintem bejössz neki amúgy:) veled más mint, a többiekkel

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 8. 18:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bejovok neki? Egy kis háttér sztori
Ha a középiskolában egy lány, aki nálam fiatalabb köszönm nekem, mobilozás közben az azt jelenti hoyg tetszekM?
Most ez mit jelent? Bejovok neki vagy csak baratkent tekint ram?
Most ez mi? Bejovok neki?
Bejovok neki? Vagy ez mi?
HA egy lány köszön nekem a suliban, és mosolyog, szemembe néz az jelenti, hogy tetszek neki? 24/F

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!