Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti hogy bejovok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy bejovok neki?

Figyelt kérdés

Szóval úgy érzem bejövök az oszt. társamnak.

Múltkor mellém ültette a biosz tanár dolgozat miatt (mert legelől ulok)és miután vegzett nem ült vissza a helyére,kérdezték az oszt. tarsaim hogy miert nem ul el és azt mondta mert “ott van a fuzete” és mellettem maradt ,mondtak neki hogy jajj bejon a Liza? Mondta hogy” ó honnan tudtad?” (Ironia) es vegig ugy ult mellettem hogy igy hogyis mondjam visszafogottan pedig ő az osztaly “vicceskéje” , és nem csak ebből gondolom , szokott bámulni, de allandoan a baratnomhoz oda megy (de csak akkor ha ennis ott vagyok a baratnom mellett) es vicceket mond neki.

Az osztalybol minden lannyal viccelodik csak velem nem.

Ez miert van? Feltekennye akar tenni? Vagy mi?



2019. febr. 8. 15:41
 1/2 kamugyrosz ***** válasza:

Örök rejtély marad hidd el

Én se értem pedig ugyan ég van velem is

Csak engem bsztat közbe de a többivel jofej

De ha mellettem ül akk teljesen mas

Lehet h csak figyelemhianyos v nemtom

2019. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó kérdés

de szerintem féltékennyé akar tenni illetve kiváncsi hogy mi a reakciód, mikor más lányokkal van el.

Szerintem bejössz neki amúgy:) veled más mint, a többiekkel

2019. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!