Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valtoztassak magamon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valtoztassak magamon?

Figyelt kérdés

16 eves fiu vagyok, az informatika erdekel nagyon es a foci es a kosarlabda. Izmos vagyok atlagos kinezettel. Oltozkodes teren mindig markas ruhakban jarok, mindenhova. Ennek ellenere felek kezdemenyezni a lanyoknal es nem is vagyok nagyon nepszeru partykiraly. Mosolygos vagyok.

Egy evvel ezelott azonban jartam egy "elit" lannyal ket honapig meg egynek bejottem, egy r*ba-nc-osabb termeszetu pedig szerelmes volt belem egy bizonyos ideig.

Nekem egy felenykebb, visszahuzodobb lany tetszik jelenleg, de nem merek rairni meg kezdemenyezni sem mert mindig felek hogy esetleg elutasitanak meg nem lennek eleg jo nekik. Igazabol az idomet elviszi a testepites es az informatikai tevekenysegeim.


A kerdesem pedig az lenne hogy ezekkel a tulajdonsagokkal mi lehet a gond velem hogy felek a lanyoktol? Nem vagyok homo.



2019. ápr. 22. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh, hidd el, csak oda kéne menned hozzá és máris a tiéd lenne. Az ilyen srácok szokták magukba bolondítani az értelmes lányokat és emiatt nem törődnek már a magamfajtával.

Csak annyit tudok mondani, hogy próbálkozz, mert neked van esélyed. Nem neked kell félni a visszautasítástól.

2019. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell magadon változtatni. Nyerő vagy. A visszautasitastol ne félj. Nem vesztessz semmit lessz helyette más.
2019. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bátorság, veszíteni valód nincs. Írj rá messengeren, úgy talán jobb, mint élőben. Ha nem teszed meg, örökké bánni fogod ezt a lehetőséget. És benned lesz: "mi lett volna, ha..."
2019. ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

általános szabály: ha nem nyomulsz a csajoknál, nem lesz vagy nagyon kevés sikered lesz náluk.


Én mindig arra gondoltam, hogy jelenleg egyedül vagyok, nincsen barátnőm, nincsen vesztenivalóm. Ha nem írok rá, nem nyomulok, akkor ez örökre így is marad. Ha megteszem, van esély arra, hogy változik a helyzet.

2019. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!