Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri? (a többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 3 évvel idősebb nálam, és nekem nagyon tetszik. Ezzel 2 baj van: az egyik, az az, hogy én egy duci, rövid hajú, pattanásos, szemüveges lány vagyok, ő meg szerintem nagyon helyes. A másik baj, hogy észre se vesz, meg amúgy is csak hetente 2X látom. Az lenne a kérdésem, hogy megéri e a srácért fogyni?(amúgy is jó lenne, de főképp a fiú miatt) Kérlek ne íjátok alá, hogy 3 év korkülönbség az sok, mert az meg kapom máshonnan.

2019. ápr. 25. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkiért nem éri meg lefogyni, csak önmagadért!
2019. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Ne akarj megváltozni senkiért, akkor nagyon szar lesz az életed. Ez nem jó felfogás.
2019. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose azért csináld mert más csak így fogad el,olyanért nem is szabad küzdeni aki közbe csak a külsödet figyeli szóval ha le is akarsz fogyni, mindenképp csak saját magad miatt és ne mások miatt "mert csak így fogadnának el".
2019. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Te így vagy szép ahogy vagy. :)
2019. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindenképp megéri lefogyni. Nyilván így is nagyon szép vagy meg satöbbi, de ha lefogysz sokkal jobb lesz az életed. (Véleményem szerint) :)
2019. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem annál a srácnál nincs esélyed! De amúgy is csak önmagadért érné meg lefogyni. Ahogy azt az előzők is le írták. Nem azért mondom de keres az átlagoshoz közelebb álló fiút szerintem. Vagy max olyat aki minimálisan jön be neked. Mivel nem a kűlső miatt fogjátok szeretni egymást.
2019. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A kérdező vagyok, csak azóta történt néhány dolog... Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Jelenleg csak ő tetszik. Néhányan írtátok, hogy biztos szép vagyok így is. Hát... Csak annyira vagyok szép, hogy mindenki összesúg a hátam mögött és barátaim sincsenek. Szóval egyáltalán nem vagyok szép, de komolyan. Ha látnátok, tudnátok.
2019. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magadért fogyj le. Ha rendben lesz az önbizalmad, sokkal könnyebb lesz az egész. Klisésen hangzik, de ha szereted magad, mások is szeretni fognak
2019. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi!!
2019. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!