Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

A barátommal interneten ismerkedtem meg lassan egy éve. Minden nap órákat beszélünk, egyre erősebbnek érezzük a kapcsolatunkat. De még sosem találkoztunk és egy évig még nem is lesz rá lehetőségünk a távolság és a szüleink miatt.

Sokan jönnek azzal hogy naiv vagyok, hogy szinte vakon megbízom ebben a fiúban így szinte ismeretlenül. Már nagyjából az egész életünket megterveztük. Hol szeretnénk házat, gyerekeket mikorra szeretnénk, tehát család, utazgatások stb... tisztában vagyunk vele hogy mi mennyi felelősséggel jár.


Engem igazából az érdekel hogy ennyi érzelem és együtt töltött idő után, a személyes találkozasnál lehet olyan hogy valami mégsem működik? A kémia vagy hogy szokták mondani?


Én őszintén szeretem ezt a fiút és ez kölcsönös.



2019. márc. 2. 23:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/L
2019. márc. 2. 23:12
 2/13 anonim ***** válasza:

Nyáron hasonló helyzetben voltam, találkoztunk is 2x, igazából jobban megéri elmenni valahova ketten ahol több ember van, pl park stb. Az én storym annyi volt hogy irkaltunk , eljött a városokban sétáltunk, beszélgettünk, később megint találkoztunk egyszer, akkor volt pásztor csók is.. később pár hónap múlva megszakitottam vele a kapcsolatot, de nem bántam semmit 😊 nyugodtan találkozhattok

17/L

2019. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*Párszor
2019. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csalódni fogsz és nem fog működni a kémia de lehet hogy ő az igazi. Lehetséges az is hogy ő egy kamu profil és igazából nem egy tini srác hanem egy pedofil állat írogat neked és beleférkőzik a bizalmadba aztán pedig elrabol, bezár a pincéjébe és már szerintem tudod a folytatást. De ezt csak akkor tudhatod meg ha élőben is találkozol vele.
2019. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es😂😂 szoktunk videóchatelni, ismerem már a családját és a haverjait is.😂 tudom hogy nem kamu gyerek
2019. márc. 2. 23:25
 6/13 A kérdező kommentje:
A második választ is köszönöm. ❤
2019. márc. 2. 23:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha meg már ennyire ismered minden ismerősét, családtagját akkor már itt az ideje találkozni. Drukkolok nektek.
2019. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Az a baj hogy az ország másik felén él és bonyolult ez az egész. Ha meg lesz a jogosítványa már egy fokkal könyebb lesz😊
2019. márc. 2. 23:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is beleestem már ebbe a hibába, mint te, kedves kérdező - már ha ez hiba, nekem az volt. Gyakorin ismerkedtünk meg, fél éven át beszélgettünk, aztán kitaláltuk hogy jöjjünk össze. Ment egy hónapig a szívecskeküldözgetés, az üzenetes enyelgés, aztán találkoztunk a 200 km ellenére. Azóta is jó barátok vagyunk :D
2019. márc. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ne kövezzen meg senki. Én ezzel a fiúval Anotalkon ismerkedtem meg. Tudom hogy ennek az oldalnak nincs jó híre. De a mi kapcsolatunk lassan fejlődött, fél éven keresztül csak legjobb baratai voltunk egymásnak. Utána beindultak a gyakori videóchatek és beleszerettünk egymásba.

Vagyis a legegyszerűbben így fogalmaznám meg

2019. márc. 3. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!