Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti lecserélnétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti lecserélnétek a csajotokat a helyemben?

Figyelt kérdés
Aranyos lány meg minden 10 honapja vagyunk egyutt. Eddig nem veszekedtunk. Latszik rajta hogy szeret es megbizhato meg tesz felem aranyos gesztusokat pl meglep kisebb aprosagokkal. Csak neha megsertodik amikor multkor elfelejtettem ot megdicserni mas lanyokat meg dicsergettem elotte meg mondtam neki hogy ki a csaj kiszemeltem. Kicsit neha sertodos es tulreagalja a dolgokat

2019. ápr. 25. 17:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Előbb legalább járd ki az általánost, azután csajozz. Nem való ez még neked, haver.
2019. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Ember! Ha van párod,akkor miért van még mellette csaj kiszemelted,meg miért dicsérgetsz más lányokat?!

Totálisan megértem szegény lányt.

2019. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
szerencsétlen lány
2019. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy csaj kiszemelted??

Ez így nem normális. A párodnak kellene a kiszemeltednek lenni.

Csodálkozok, miért nem dobott azonnal

Tudod mit? Ő cseréljen le téged!!

2019. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Én a csaj helyébe már rég lecseréltelek volna.

De valszeg ő se százas.

2019. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
A csajod helyében én már rég dobtalak volna. Kis pisis vagy te még a csajozáshoz, maradj a kezednél, ezzel mindenkinek teszel egy szívességet és nem rontod a levegőt.
2019. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ipari nyomorék vagy
2019. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Most próbálok finoman fogalmazni, mert elegem van abból, hogy ilyen pofák miatt tiltanak ki.

Szóval áruld már el kérlek, hogy ha a barátnőd előtt más lányokat dicsérgetsz, sőt kiszemeltedként emlegeted őket, akkor a te elferdült, beteges gondolkodásod szerint erre mi lenne a megfelelő reakció? De tényleg, mi? Tapsikoljon örömében, hogy más lányok jobban tetszenek neked, mint ő? Menjen oda a csajhoz, és beszélje rá, hogy jöjjön össze veled? Feküdjön a lábaid alá, hogy még jobban beletiporhass? Áruld már el, hogy miért jó az neked, hogy tönkreteszed ennek a lánynak az amúgy sem sok önbecsülését, az egész életét, hogy emiatt a következő évtizedekben egyetlen pasiban sem fog megbízni? Mindezt azért, mert te egy kis érzéketlen gyökér vagy? Elgondolkoztál már ezeken valaha? Miért jó ez neked? Ettől érzed magad nagy fiúnak? Vagy mi? Legyél már meleg, légy szíves, de tényleg!

2019. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Csak egyszer mondtam neki. De nem komolyan. Meg multkor neki is mondtam hogy jo a hangja
2019. ápr. 25. 18:42
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?

Az elötem lévők, ha finoman is de elmondták mit gondolok..... Szánalmas vagy nem érdemled meg azt a lányt..... Az már rég rossz, hogy fel tetted ezt a kérdést.. szerintem szakíts vele ha érzel még iránta bármit is neki jobb lesz így.....GG!

2019. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!