Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 535i megvegyem vagy ne?...

BMW 535i megvegyem vagy ne? Sok a km? Lecserélnétek?

Figyelt kérdés

Van egy 535i m-packet 2010/12es bmw. (5m Ft) Kívül-belül gyönyörű, karbantartott elengedhetetlen dolgok cserélve voltak. Csak egy fenntartásom van, hogy 224.000km van benne.. tudom nem km-t veszünk hanem állapotot. Azonban most egy 320i-m van 76.000km errel e90 2005ös, megnézettem, de gyanús abban is a km.

Szóval a kérdés, lecserélnétek, elgondolkoznátok rajta?



2018. júl. 24. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miután már a neveden van, legyem még pár százezer Forintod ha valami becarik rajta. Mert hiába benzines, azzal is vannak ám gondok. Ott van például a kokszosodás, gyújtótrafók sem örök életűek. Na meg van két turbó rajta.
2018. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg mindenképpen, meg vegyél ájfont meg árányat is
2018. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
én nem tépelődnék rajta, hanem néznék egy AUTÓT!
2018. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kabiberű autókat olyanok vásárolják újonnan akik nem évi 1000 km-et tesznek bele. Egyik barátomnak van Bmw 320d 2013-ban vette újonnan és most van benne 187ezer km(én 2012ben vettem a benzines accordomat újonnan és nekem is 170ezer már bent van) Ezzel számoljon az ember ha ilyen autókat akar venni és azzal is hogy itt a legkisebb szenzor is ha elromlik tizenezres tételről indul. Tapasztalat, ha valaki full extrás autót vesz, ahogy Ön is írta 535i m-packett az használta is rendesen. Ha van arra kerete, hogy egy ilyen szintű autót fenn tud tartani akkor vegye meg. Én személy szerint meghagynám azt a 320i-t, kevésbé bonyolult konstrukció, mint a 535i.
2018. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés lenne számomra is nagyon, de lehet hogy elcserélném. Az 535i más világ, ráadásul benzines, nem okoz nagy gondot a kilóméter. Bár az árát megkérik rendesen, szerintem messze nem ér 5 milliót, de lehet hogy túl rég lógtam a hahu-n, nem tudom.
2018. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!