Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti lecserélnétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti lecserélnétek a csajotokat a helyemben?

Figyelt kérdés
Aranyos lány meg minden 10 honapja vagyunk egyutt. Eddig nem veszekedtunk. Latszik rajta hogy szeret es megbizhato meg tesz felem aranyos gesztusokat pl meglep kisebb aprosagokkal. Csak neha megsertodik amikor multkor elfelejtettem ot megdicserni mas lanyokat meg dicsergettem elotte meg mondtam neki hogy ki a csaj kiszemeltem. Kicsit neha sertodos es tulreagalja a dolgokat

2019. ápr. 25. 17:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Az bezzeg sértené a fene nagy egodat ha ő dicsérne más pasikat és ábrándozna a kiszemeltjéről :)
2019. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a baj nem a lánnyal.
2019. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy ő a "csajod", és nem a társad vagy a szerelmed. Mert ha az lenne, akkor még csak a leghalványabb szikrája se merülne fel annak, hogy "lecseréld". Sőt, eszedbe nem jutna ilyen stílusban beszélni róla, mint valami tárgyról.

De egyébként igen, szerintem jobb lenne nektek külön. Ő nálad sokkal jobbat érdemel.

2019. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseréld le, a csaj mindenféleképpen jobban jár.
2019. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A csaj helyébe lecserélnélek, neked pedig el kellene engedni ezt a lányt. Sokkal jobbat érdemel tőled.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen pasija van :(

2019. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Az mi a rák, hogy mondtad neki, hogy "jó a hangja"??

Ez osztán egy emberes mondat. Szia cica jó a hangod.

Nem tudom, hogy ki írta, hogy ipari nyomorék vagy, de elég találó elnevezés. Esetleg még a világi csicska lenne hozzá hasonló.

Tényleg engedd el szeretencsétlen lányt, de őt is sarokba állítanám, hogy gondolkozzon el azon miért is maradt veled...

2019. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Először is. MI A HAÁLÁ AZ, HOGY LECSERÉLED??? Nem egy tárgy, basszus , akit csak úgy lecserélsz!! Másodszor pedig teljesen jogosan haragszik, ha más lányoknak bókolsz, ráadásul előtte. Szerencsétlen csaj! A helyében már rég lecseréltelek volna, te éretlen barom!
2019. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: *halál
2019. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem szokásom nekiesni másoknak itt Gyakorin, de emellett nem tudok elmenni szó nélkül.

Ha szeretnéd azt a lányt, nem viccelődnél ilyenekkel és rendszeresen megdicsérnéd, bókolnál neki. De mivel az ellenkezőjét teszed, ebből látszik, hogy nem sokat jelent neked. Ahogy előttem többen is elmondták, sokkal jobbat érdemel mint te, sajnos így is össze fogod törni a szívét, de az a legegyenesebb, ha szakítasz vele.

És pont az ilyen érzelmileg éretlen, gondolkodni nem képes, neveletlen bunkók miatt van a sárban a normális emberek önbecsülése. A lányokat az ilyenekkel teszitek tönkre és lesz belőlük érzelemmentes, a kiútat a minél többet láttató ruháknak és sminkben látó tudjuk mi vagy önbizalomhiányos, a fiúknak bízni nem tudó hölgy, aki a normális fiúktól is tart. A fiúk pedig azt látják, hogy az ilyen nagyszájú, felelőtlen, magukat menőnek tartókért rajonganak a lányok. Ha pedig esetleg próbálnának párt találni a lelkileg sértett lányok kikosarazzák őket vagy mert félnek a kapcsolattól vagy mert a te fajtádat tartják vonzónak valamiért. És ezzel egy csomó ember életét teszitek tönkre.

Néha jó lenne, ha belegondolnátok a tetteitek, mondataitok hatásába, következményébe. De tudom, hogy ez átkozottul nem fog meghatni, mert nem fogod fel, miről van szó. Nektek csak az a fontos, hogy nektek jó legyen, még arra sem tudtok odafigyelni, aki lát bennetek valami szépet…

Ha viszont sikerült felhúznom téged azzal, hogy szembeállítottalak a tényekkel, kérelek, legalább tiszteld meg az oldalt, hogy privátban fejezed ki nemtetszésed, mert gondolom azok a szavak, amiket használnál nem éppen a nyilvánosságra tartoznak.

2019. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Javítanék: *a kiútat a minél többet láttató ruhákban és sminkben látó

Nézzétek el nekem, az autokorrekt jobban szereti úgy ragozni és nem vettem észre.

19-es voltam.

2019. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!