Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti lecserélnétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti lecserélnétek a csajotokat a helyemben?

Figyelt kérdés
Aranyos lány meg minden 10 honapja vagyunk egyutt. Eddig nem veszekedtunk. Latszik rajta hogy szeret es megbizhato meg tesz felem aranyos gesztusokat pl meglep kisebb aprosagokkal. Csak neha megsertodik amikor multkor elfelejtettem ot megdicserni mas lanyokat meg dicsergettem elotte meg mondtam neki hogy ki a csaj kiszemeltem. Kicsit neha sertodos es tulreagalja a dolgokat

2019. ápr. 25. 17:28
1 2 3
 21/26 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Még ehhez muszáj egyet hozzászólnom.Most komolyan ez a tini generáció?! Ilyen genetikai hulladékokat manapság még a szüleik sem tudnak visszafogni,mert lassan a gyerek neveli a szülőt(akit alapjáraton tisztelni kéne,mert felnevel,szeret,és gondoskodik rólad,és mindened meglegyen)

Elég szomorú,hogy nem ismered a tetteid,és a következményeit.

Még viccből sem kérdezek ilyet,meg mondok ilyet!!!!!

2019. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőd van ne dicsérgess mást.... Főleg ne legyen kiszemelted.... Ez már undorító...
2019. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobbat érdemel nálad..
2019. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Gerszegumbu válasza:

MI A CSUDA AZ, HOGY SZÉP A HANGJA?!? Azt hiszed ennyivel simán megtudod oldani? Kérlek, amit írok jól gondold át!

Ö szeret téged, mint írtad, bókol, te pedig a kiszemeltedröl fecsegsz neki. Én teljesen megértem öt. Én rég ott hagytalak volna téged, ha a helyében lettem volna. Szerintem tegyél valamit most rögtön, mert ha így folytatod, észre sem veszed, hipp-hopp, elfog hagyni.


16/L

2019. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Apád cserélte volna le anyádat, mikor te még gondolat se voltál!
2019. ápr. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Konyorgom szakits vele, JOBBAT ERDEMEL NALAD!
2019. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!