Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól számítok apakomplexus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számítok apakomplexusosnak?

Figyelt kérdés
Az idősebb pasik jönnek be. Általában ilyen 20 évvel idősebbek. Ez apakomplexusnak számít? Mit neveznek igazából apakomplexusnak? Mit jelent ez? És hány év korkülönbségtől mondható?

2019. ápr. 27. 09:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Olvasgass az apakomplexus témakörben, rengeteg cikk található róla, ahol meggyőződhetsz róla, hogy az vagy-e, vagy sem. És, ha az vagy, akkor mit kell tenned, hogy ez elmúljon.
2019. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Lenne valaki olyan kedves, hogy linkelne pszichológiai szakcikket, melyben szerepel az "apakomplexus" kifejezés?
2019. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ..ha az van amit az előző hozzászóló is írt,hogy tipikus apai ismertetőjegyekkel rendelkező férfiak tetszenek,vagyis a védelem,olyan gondoskodás mint ami az apától elvárható,vagy kontrollszerep hogy téged ellenőriz ha bulizni mész,akkor igen,az vagy valószínűleg.

Ha viszont a társat látod meg benne,akkor nem vagy az.

Nekem is amugy az idosebb palik jonnek be,vagyis csak egy. :)

2019. ápr. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
És mennyivel idősebb?
2019. ápr. 28. 06:25
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

"Olvasgass az apakomplexus témakörben, rengeteg cikk található róla," - mutatnál ilyen cikket?


És olyat, amelyik nem Blikk/Velvet/Kiskegyed-féle bulvár.

2019. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha 50-60 éves emberek jönnek be neked, akkor lehet, hogy apakomplexusos vagy, különben nem, egy 40 éves még fiatalnak számít, de érettnek. Lehet, túlságosan ragaszkodtál apukádhoz.
2019. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok 28 évvel idősebb.

Szerintem nincs ezzel semmi baj,ha nem beteges a dolog,hanem csak vmiért mondjuk érettebbnek találod a fiatalabbaknál.

2019. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik benne igen, hogy érettebb. Olyan más mint más fiúk.
2019. ápr. 28. 09:25
 19/24 anonim ***** válasza:
35%

#15 A Google a barátod. Látom nem sikerül használni (ne a búvár cikkekre menj rá), pedig megsúgom, anyakomplexus is van. :) Nem szégyen a tudatlanság.

Ha reagálni szándékozol, kérlek privátban tedd. Köszönöm.

2019. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #19!

Előre is elnézésedet kérem, de itt írok.

Nem, nem találtam, de mivel te ajánlottad, hogy érdemes ilyet olvasni, azt reméltem, hogy talán mutatsz 1-2-t.

(Nem én vagyok a kérdező.)


Tényleg érdekelne, hogy a pszichológia mit mondd erről a kérdésről, de semmilyen releváns cikket nem találtam. Kérlek, segíts! Köszönöm!

2019. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!