Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól számítok apakomplexus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számítok apakomplexusosnak?

Figyelt kérdés
Az idősebb pasik jönnek be. Általában ilyen 20 évvel idősebbek. Ez apakomplexusnak számít? Mit neveznek igazából apakomplexusnak? Mit jelent ez? És hány év korkülönbségtől mondható?

2019. ápr. 27. 09:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
Rengeteg fiatal lánynak jön be az őszülő halánték. Ennek evolúciós okai vannak, kár lenne belőle messzemenő következtetéseket levonni. Majd ha 40 évesen is a 20 évvel idősebb pasik hoznak lázba, kezdhetsz gondolkodni, hogy apakomplexusod van-e.
2019. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20 Remélem ez a cikk megfelel, ha nem, kérlek nézz utána jobban, mert én nem érek rá ezzel foglalkozni. Ez egy létező dolog, azért is íródott ennyi cikk róla és a bulvár cikkek sem kamuk. Nyugodtan kérdezz meg egy pszichológust, aki ezeknek a tudat alatti dolgoknak a kialakulását elmagyarázza neked, ha az alábbi cikk nem lenne meggyőző számodra.

[link]

2019. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22-es!

Köszönöm, hogy kerestél nekem egy cikket.

De ha elolvasod, az ott leírt "apakomplexus"-nak semmi köze nincs ahhoz, hogy idősebbhez vonzódik.

Ha nagyon erőltetem, akkor a "pozitív apakomplexus" alatt van hasonló leírva.

2019. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű 20 év+ <
2019. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!