Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valakit csak "egy barát"-nak tartottatok, de arról a "barát"-ról tudtátok h tetszetek neki, majd ti is beleszerettetek?

Figyelt kérdés

Mi lett belőle?


Remélem érthetően fogalmaztam!😅



2019. ápr. 29. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt... Folyamatosan utalgattunk egymásnak és szinte mindketten biztosak voltunk benne, hogy szimpatikusak vagyunk a másiknak. Aztán egy este megbeszéltük ezt az egészet. Össze is jöhettünk volna, viszont én végiggondoltam az egészet és arra jutottam, hogy nem működne köztünk, hiszen távkapcsolat lett volna... :/
2019. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom!És azóta jó viszonyban vagytok?
2019. ápr. 29. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, interneten kezdtünk el beszélgetni, majd két hónap múlva találkoztunk egyszer (nem randi, baráti körrel, de aztán ketten maradtunk) , akkor már egyértelműen szerelmes volt belém, még ajándékokat is hozott, jól éreztük magunkat. Nekem viszont akkor még nem tetszett, plusz ott volt a sok nyomulós sráccal kapcsolatos korábbi élményem amit el akartam kerülni, így szegénynek kb. 3 hónapig nem nagyon válaszoltam, úgy havi egyszer talán, ő meg csak nem adta fel. Aztán valami úton módon egyszercsak beütött a gondolat, hogy úgy érzem már nekem is tetszik, így megint elkezdtünk beszélgetni, de nem mertem a tudtára adni, hogy tetszik, ennek okán ő meg megpróbált engem elfelejteni. Aztán pár hónap múlva kibukott a dolog nálam, hogy hát bejön nekem, sőt éjjel-nappal beszéltünk és beleszerettem, ő meg nem tudott engem elfelejteni, így elkezdtünk találkozgatni. Ezt is húztuk-vontuk egy darabig, egyre gyakrabban találkoztunk aztán végül úgy összesen egy évnyi ismertség után összejöttünk.

Gyerekes sztori, és vannak méggyerekesebb részletei is, dehát két félénk 14-15 éves esetében ez nem meglepő. Azóta együtt vagyunk, idén leszünk mind a ketten 21 évesek és egy éve költöztünk össze.

2019. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!