Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet igy eselyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet igy eselyem nala?

Figyelt kérdés
Felkerestem egy lanyt akivel 2 honapja nem is beszeltem de nem is talalkoztam. Ennel a lanynal regebben probalkoztam de akkor a regi pasijat szerette meg. Es most rairtam es 2 oran keresztuo folyamatosan megallas nelkul dumaltunk. Olyan temakrol is, amit masoknak nem merek elmondani, neki nyitottan beszelhetek arrol,meg o is nekem. Szoval a beszelgetes tokeletesen megy. Utazni volt valahol es most jott haza.. 10 napja itthon van. Megbeszelyltunk egy talit mara, de a vegere elmondta hogy ne udvaroljak neki mert abbol elege van egy eletre, mert ahogy hazajott az utazasbol minden srac fel akarta szedni. Nekem elmondta mert tudja hogy en egy kicsit ramenos vagyok l. Na most... Nekem a lany tetszik, de turelmesnek kell lennem. Szamtalan temam van vele es ez hatalmas elony. Viszont van egy pasi a kepben aki megcsalta a baratnojet ezzel a lannyal,de csak egy estere. Es ez picit ront a dolgokon hogy nem tudom mi van koztuk jelenleg. Haverkodnak, jarnak egyutt tarsasagban, de nem tom mi van koztuk.
2019. máj. 4. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig van esély. Akár házasság törésre is rávehetsz bárkit, ha megvan hozzá az képességed.
2019. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy lehet valakit felszedni úgy hogy nem udvarolsz neki?
2019. máj. 4. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Rá kell tapadnod.
2019. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem fogom tenni.. Mert azzal rossz tapasztalaim vannak es azzal csak elijesztem, ismerem ot. Akkor majd szoba se fog allni velem
2019. máj. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!