Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár napja írogatunk, be is ismerte, hogy félénk. De a problémám az az, hogy csak én írok rá, a suliban meg nem azt mondom, hogy átnéz rajtam, de nem keresi a szemkontaktust ha a barátnői is ott vannak, viszont amikor meg ráírok nagyon kedvesen válaszol, ő is ugyan úgy kérdez dolgokat, tehát úgy tűnik, hogy érdekli is amit kérdez, mert különben minek húzná az ő kérdéseivel is a beszélgetést.. Szerintetek mit csináljak, mivel én sem igazán merek odamenni hozzá suliban.

16F



2019. márc. 22. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát lehetséges, hogy annyira féltékeny, hogy nem mer rádnézni.

Két lehetőség van:

1. Vagy tovább dumáltok a neten, és jobban megismeritek egymást, így valószínűleg könnyebben tudtok majd kommunikálni személyesen.

2. Odamész hozzá személyesen, de ez lehet, hogy rosszul fog neki esni, mivel zavarba jön, meg félénk, satöbbi. VISZONT, ebben az esetben felgyorsítasz minden folyamatot és komolyabban is fog venni. Pl. ha más sráccal is beszél melletted a neten, akkor te fogsz legelőre kerülni a fontossági sorrendjében.

18/F

2019. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2019. márc. 23. 00:35
 3/3 anonim válasza:

Az első válaszolónak szerintem igaza van.

Annyit hozzáfűznék, hogy én például megkerdezném írás formájában a lánytól, hogy ő miért nem szokott írni, miért neked kell mindig beszelgetést kezdeményezni vele. (viszont ettől lehet úgy érezné, hogy letámadod őt... az emberek általában nem szeretik, ha kérdőre vonják őket)

De cukin is elő lehet adni ezt, mondjuk úgy, hogy leírod neki, hogy jólesne neked, ha ő is kezdeményezne beszelgetést.

Az a lényeg, h legyél őszinte vele. 😊😄

A kérdésre válaszolva, szerintem csak félénk és lehet esélyed nála.

2019. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!