Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így lenne esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így lenne esélyem nála? F

Figyelt kérdés
A volt legjobb barátnőmnek akivel régóta nem beszéltem tetszik az ikertesója (lány), de még nem sikerült összejönnöm vele. A legjobb barátnőmmel újra elkezdtem beszélni és szinte a húgomnak tekinthetem a lányt. Milyen ötletnek tartjátok hogy a legjobb barátnőmmel szorossabb kapcsolatot alakítsak ki(bizalmat), úgy hogy egymás számára mindig itt legyünk és minden elmondjunk egymásnak (így beszélhetünk az ikertesójáról is aki nekem tetszik) . Nagyon szép dolgog lenne és nagyon boldog lennék ha a legjobb barátnőmnek az ikertesója lenne a csajom. Mivel a legjobb barátnőmmel nagyon megértjük egymást ez az ötlet szerintem nagyon is bevállna. Mit gondoltok?
2019. febr. 25. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább gyere össze a legjobb barátnőddel. Végül is ugyanígy néznek ki, és őt ismered meg szereted is baráti szinten. Vagy azt nem tudod elképzelni, hogy belé szeress?
2019. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem nagyon jó lenne ha ez összejönne, ettől tökéletesebb dolog nem létezne számomra, ha ez sikerülne. Mivel ugye a legjobb barátok mindenben segítenek egymásnak, és így nagyon jó lenne mert segítene az ikertesójával összejönni. Én meg segítenék neki más pasival összejönni
2019. febr. 25. 20:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mert neki nem olyan típusú srácok jönnek be neki mint én, ráadásul ő az egyik legjobb haverom ex barátnője. Az ikertesója sokkal jobban tetszik és összeillünk
2019. febr. 25. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom mennyi esélyed lehet nála. Ha én lennék az ő helyében, akkor nem az ikrem haverjai közül válogatnék.. De ha eddig is tetszettél neki akkor beválhat, csak ne remélj előre túl sokat.

De az hogy lehet, hogy őt alig ismered, és az ikre meg a legjobb barátod?

1-es voltam

2019. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy hogy őt most ismertem meg nemrég. A legjobb barátnőm a mi társaságunkba tartozott mivel akkor haverom csaja volt. Az ikertesóját nem hozta magával soha. Őt csak látásból ismertem. Vele most kezdtem el kettesben ismerkedni, beszélgetni.
2019. febr. 25. 20:20
 6/6 A kérdező kommentje:
És rájöttem hogy nagyon tetszik, sőt ő az igazi szerintem
2019. febr. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!