Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki tetszik, viszont van egy fiú osztálytársam, aki általában próbál közel jutni hozzá stb.

A lánnyal messengeren szoktam beszélgetni.

Mivel adjam tudatára, hogy tetszik nekem?

Mivel tudnék üzenni?

És ha látom, hogy jobb a kapcsolata a másik fiúnak mit csináljak, engedjem vagy próbáljam?

Nem vagyok egy nagyon ismerkedős típus, de most legalább a haveromnak mertem róla beszélni.



2019. máj. 18. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a lányt, hogy mit gondol a másik srácról. Vagy hazudik vagy nem, ennyi
2019. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiúkról csak azt hallani, hogy nem tudnak úgy olvasni a jelekben, mint a lányok. Én ezt használnám ki. Mert ha megfordítjuk, akkor kijön, hogy a lányok jobban/jól csinálják.

Gondolj arra, hogy te mit vennél annak. Ha egy lány megsimogatná a hátad, vagy ha megpróbálna megölelni...

Ha jobb a kapcsolata a másik fiúval: soha nem lehet tudni olyan biztosra. Próbálkozz nyugodtan. (Nálam pl az van, hogy amikor tetszik egy srác ráírni nem merek, nem hogy beszélni) ;)


Remélem tudtam segíteni :)

2019. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha azért enn tudok szemkonatktust tartani mert előbb elfotdul?
2019. máj. 19. 06:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod tartani, szóval van egy kis szemezés? Én annál a fiúnál, aki tetszett nekem, 3 mpnél tovább nem bírtam tartani a szemkontaktust... De lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen :D
2019. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!