Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mai 13 éves lányoknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai 13 éves lányoknak miért van 16-17 éves barátjuk?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem ítélem el őket mert a szerelem nem korhoz kötött. De például egy 16-17 éves srác miért nem korabelivel ismerkedik, miért általában a fiatalabb van "előnyben?" Vagy ez a fiúknál úgy müködik hogy "friss husi" és könnyen hülyére lehet a fiatalabbat venni? Csak nem értem.. valaki magyarázza el xd

Ez csak egy szimpla kérdés, ne támadjatok sablon szövegekkel



2019. máj. 21. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van egy ilyen lány osztálytársam. Neki egy 19 éves palija van(igen 19). szerintem az ilyen lányoknak apa komplexusuk van mert ennek a lánynak sem nagyon volt apja"


Az apa komplexus aztán ! Azt sem tudod mi az ! Aki 40 éves pasikkal van tiniként az maximum.. Egy 19 éves fiú agyilag pont ott tart ahol egy 14 éves lány.

2019. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék 14 évessel járni. Ismerek egy jópárat innen-onnan, normálisak, okosak, szépek, nem ezek a tipikus tinipitsák, de köszönöm nem, kihagyom. Úgy gondolom egyébként, hogy érettebbek a koruknál, de közben meg így is ki üt sokszor, hogy még szinte csak gyerekek.

Úgy gondolom egyébként, hogy egy kapcsolat akkor működhet, ha a felek nagyjából egy szinten vannak. Nos, ha egy 16-17 éves srác egy 13-14 éves szintjén áll az elég baj.

18/F

2019. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám 18 éves volt, mikor összejött a 14 éves anyukámmal a 80-as évek végén. 29éve vannak együtt, 2 gyerekük született. Szóval senki ne mondja nekem, hogy ez a mai világ "elfajzottsága". Egyszerűen ez van, és volt is mindig, csak azok mondják, hogy ez nem normális, akik azt hiszik, hogy mekkora nagy csajozók, mert ők összejönnek egyidős meg idősebb lányokkal. Pedig ez a természetes, hogy fiatalabb lány idősebb fiúval jöjjön össze, mert a lányok hamarabb érnek mint a fiúk, és így vannak egy szinten. Persze vannak kivételek is, meg satöbbi, satöbbi, de nem birom felfogni ezt az elitélést....
2019. máj. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elso valasz:40-50eves palikkal járnak.

Második:mert ázok már pénzt kérnek a szexért.

2019. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És ne felejtsük el , hogy a lányok sorba állnak a fiuknál.
2019. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!