Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig fog még tartani?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még tartani? (többi lenet) senki se tudott eddig segíteni

Figyelt kérdés
Szóval a párommal 2év után szakítottam mert éreztem, hogy nem értékel, és nem tesz annyit amennyit én nem szeret annyira senkinek éreztem magam. Hamar elengedett nem foglalkozott velem csak az elején könyörgött, hogy ne szakítsunk aztán 1hétig se hiányoztam. Nem akarok önsajnáltató lenni követtem el hibákat tudom, de kettõnk közül én többet adtam mint kaptam és én most is szeretem ennek ellenére.(nem hozok példákat) szóval miért van ez, hogy a lelkem beletettem ebbe a kapcsolatba és 1évig mondhatni megbeszéltük ha probléma volt aztán elkényelmesekedett és a könnyebb utat választotta meg azt mondta, hogy telhetetlen vagyok.. . Én mivel szeretem 2hónapja szakítottunk de csináltam neki egy ajándékot egy dobozt amit bevontam térképpel, hogy bárhol jár bárhova sodorja az élet gondolok rá, és leveleket raktam bele vagy 20at, pl nyisd ki ha szomorú vagy vagy nyisd ki a születésnapodon ha családi gondjaid vannak stb és nehéz gyerekkora volt meg élete, és tudom már nem valószinű együtt leszünk ezért csináltam, mert bármilyen nehéz helyzetbe letörölném a könnyeit. De már nem lehet.. Megbeszéltem a nõvérével aki 65km lakik, hogy adja oda mert már az utcán se köszön pedig tényleg nem csaltam meg meg semmi nem vagyok rossz ember egyszerűen több szeretetre odafigyelésre vágytam kölcsönösségre. És azt mondta a nõvérének,idézem "megnézem és felgyújtom" ......Nagyon rosszúl esett, és soha többet nem fogok csinálni ilyet tanultam belõle de szeretem még mindig még most is ha bajban lenne mennék stb miért? Mikor fog ez elmúlni? Hiányzik minden nap este reggel délben
2019. máj. 26. 12:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítés a szakításkor vártam, hogy a könyörgés után betartja amit ígért de nem tette.. És utálom a reményt mer még él bennem, és sokszor van olyan érzésem igaza volt telhetetlen voltam és be kellett volna érnem de tényleg semmisnek éreztem magam
2019. máj. 26. 12:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szakítassz, gondold is komolyan. Nem kell búcsú ajándék. Ezzel megalázkodtál előtte. Ezt nem szabad. Ha felemelt fejjel távozol, még van esély rá, hogy elgondolkozik és megbánja a szakítást. Plussz magadnak is tettél egy olyan lépést ezzel, hogy nem fogsz tudni tovább lépni, mert reményt keltettél magadban, hogy örül majd az ajándéknak és visszasírja magát.

Foglald le magad, írj naplót (segít feldolgozni) és adj időt magadnak.

2019. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem adtál okot rá (megcsalás, átverés, stb.), akkor a fejében valami nagyon nagy gond van, ha így reagál. Az egyértelmű hogy nem értékel és valószínűleg nem is értékelt sosem, vagy nem viselkedne úgy veled, mintha egy megunt játékszer lennél.


Azt kell tudotatosítanod magadban nap mint nap, hogy mennyire nem érdemelt meg, mennyire nem értékelt. Vedd végig mikkel okozott fájdalmat, mikkel bántott, mikor vett semmibe, mikor nem érdekelted, miközben te mindent megtettél. Biztos voltak szép pillanatok, nem tagadam, de kérdés azok mennyire voltak őszinték a részéről.


Idő kell hozzá hogy múljon és nem szabad sürgetned. Fél évvel legalább érdemes számolni, míg egyre jobban kimegy a fejedből. Az elején minden nagyon rossz lesz, bármit csinálsz rá emlékeztet, de azért kell tovább csinálni, hogy új emlékeket szerezz és lásd hogy nélküle is jól megvagy. Nincs szükséged olyanra aki így áll hozzád, aki ennyire tart.


A napló tényleg segít, emellett sírj nyugodtan, nézz új helyeket, barátkozz, járkálj a barátokkal, próbálj ki új dolgokat, és nem utolsó sorban tudatosítsd magadban hogy vége van, nem lehet visszacsinálni. És ilyen figurához ne is akarj visszamenni, aki úgy néz rád mintha bolhás kutya lennél, függetlenül az érzéseidtől. A lezárás képessége is egy fontos "tananyag".

2019. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!