Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog egy évig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog egy évig gyászolni egy pár hónapos kapcsolatot? 18/L

Figyelt kérdés

Mindjárt egy éve, hogy szakítottunk, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Túlságosan szerettem, bár már nem fáj, hogy nem vagyunk együtt.


De eszemben sincs mást találni, akárkivel ismerkedek össze, kiderül hogy egy nulla az exemhez képest. Pedig vonzódtam azóta srácokhoz, emberileg is meg fizikálisan is, de mindig újra megállapítom, hogy számomra az exem volt a legjobb. És tudom, hogy rengeteg klassz srác van, de nekem az exem az egyetlen még most is. Kötődtünk minden szempontból egymáshoz, de azt hiszem végül az volt a baj, hogy nem állt készen egy kapcsolatra, bár szerintem én simán jobban szerettem őt.


Mit csináljak? Neki azóta van új barátnője, semmiképp se akarom megkeresni emiatt (is), örülök, ha boldog és megtalálta másban a szerelmet. De én meg csak tengődök, és hatalmas igazságtalanságnak érzem, hogy elvesztettem őt. Mondták, hogy majd jobb lesz, de hiába lettem rajta túl az eszemmel, a hiánya még bennem van. Szimplán hiányzik, hogy beszélgethessünk, elmondja nekem a gondolatait, mert annyira új perspektívát hozott anno az életembe, ami engem megváltoztatott. Picit miatta nőttem fel hülye kis tinicsajból, és úgy érzem, a "felnőttebb" énemet csak ő ismerheti és értheti meg.



2019. jún. 1. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok. Meg közelítem más ként. Szükséged van kiadni magadból ezt a fájdalmat mivel nem lehet bele kezdeni egy új kapcsolatba ha a réginek a fájdalmát cipeled. Fogj egy papírt és írd le azt amit legszívesebben elmondanál neki. Írd le azt amit érzel. Majd ha már mindent kiadtál magadból akkor a fogalmazásod második felében kezd el megmagyarázni magadnak, hogy miért nem működött miért történt úgy ahogy és miért fáj ennyire. Ha ezt leírod biztosan jobban fogod magad érezni ugyan is felszínre hotad ami benned van. Írd egy búcsúlevél ként mint, hogy összefoglalod azt ami a múlt es egyben lezárod, kívánod neki a boldogságot és a sikert, ugyan is ez akármilyen furának hangzik, de jobb érzést kelt benned a jobb érzés pedig kitölti benned az üres helyet. Ha elég jónak látod és úgyérzed van bátorságod ezt neki elküldeni akkor tedd fel a pontot a történet végére.


Az én szakításomkor olyan hirtelen történt ez a vallomás, hogy nem tudtam mitévő legyek. Lecsaptam a telefont. És a legtöbben még azt mondták persze, jól is tetted, megérdemelte.. Azonban 3 nap telt el míg ezt így meg fogalmaztam magamban és felhívtam. Elmondtam neki mennyire jó volt, menyire jó, hogy megismertem, adott az életemhez annyit, hogy többnek érzem magam ez után. Elmondtam szerintem miért nem működött és, hogy ezen én túlléptem és elfogadtam. Amikor ezt letisztáztam vele akkor halottam rajta, hogy meg könnyebbült és ahogy én is. El engedtük azt ami a múlt. Ezt tanácsolom neked is, hogy búcsúzz el magadban ettől és próbálj nyitni a jövő lehetőségeire. Ugyan ilyen már nem lessz ahogy leírtad, de lehet, hogy még jobb lessz, csak adj neki helyet és időt !

2019. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2019. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális dolog. 1.5 évet voltam együtt egy csajjal még hét éve. Azóta is rühellem, ha szembejön a városban kikerülöm stb. Prosztó dolog de ez van. A többi volt nőmet kedvelem, beszélünk, jóban vagyunk. Ezzel az egy "lánnyal" nem. A családjával szoktam beszélni, maradt a baráti viszony, magával a lánnyal nem. És ezt ő maga is tudja, hogy vele van "emberi" típusú problémám. Mai napig remélem, hogy az élete úgy alakult ahogy magamban kívántam neki anno. Úgy értem, hiszek abban, hogy mindenki megkapja azt amit másokkal tesz. Hiányzik nekem? Nem, és lehet paraszt dolog de ha valami kisebb rossz történik vele remélem felsejlik benne pár másodpercre a közös esetünk. Persze rosszat nem kívánok neki azért mert szakítottunk egymással, ettől függetlenül nem gondolom embernek a viselkedése miatt (többek közt igyekezett zaklatni, fenyegetőzött elüttetéssel stb-ezeket egyébként bizonyítani is tudnám felvételekkel, amiket mai napig biztos helyen őrzök, ha esetleg beleállna a bugi a csajba). Ugyanakkor tudom, hogy esélye nem lenne megtalálni engem :D
2019. jún. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, hanem szegénységi bizonyítvány.


Rakd fel a tindert, 1nap alatt találsz valakit aki megvigasztal.

2019. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!