Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a helyzetről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a helyzetről? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel közös a baráti társaságunk és két éve barátunk vagy. ~3 hónapja tetszik és 1-1,5 hónapja elkezdtem (elősször csak visszafogottabban) udvarolgatni neki. Vettem neki virágot is aminek örült, stb..

Körülbelül 3 hete csókolóztunk, elég részegen, aztán pár nappal később szerelmet vallottam neki és Ő azt mondta, hogy Ő is sokkal többet érez, mint barátság. Azóta még csókolóztunk párszor és minden másnap találkozunk. (Suliban minden nap látjuk egymást)


A legutóbbi találkozásunk során feljött egy komolyabb téma, és azt mondta, hogy rosszul érzi magát amiért nem tudja visszamondani, hogy szeret, de télen lett túl egy 2 éves kapcsolaton és úgy érzi, hogy nem tudna mégegyszer ennyi mindent megtenni egy fiúért, mert fél, hogy ismét ki lenne használva, pedig tudja, hogy én nem olyan vagyok.


Szerintetek mit kellene lépnem? Hogyan tovább?

Sosem voltam még ennyire szerelmes(pedig sok lány tetszett már), és úgy érzem, hogy ebben a lányban megtaláltam az igazit.


17f



2019. jún. 3. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rúgjatok be minden hét végén, még is csak 1x élünk. Komolyan, leér a hajam hátul.
2019. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Minden másnap berúgunk, és feljönnek perverz témák.


A probléma, hogy az ex-e még irogatni neki, hogy szereti stb. Igaz, hogy a lány flegmán válaszol, de azzal, hogy válaszol csak halasztja a felejtést.

2019. jún. 3. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Fenyegesd meg, hogy többet nem viszed el piálni. Egyedül is be tud bacni egy értelmes magyar. Hát ha megijed.
2019. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy tiltsa le az exét, és csak legyél vele kedves. Lehet, hogy sok időbe fog telni, de előbb utóbb rá fog jönni, hogy te nem olyan vagy, mint a volt barátja, és meg fog bízni benned, újra fogja tudni mondani, hogy szeretlek
2019. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez akkor egy nehéz ügy, még nem ülepedtek le benne a dolgok. Az hogy azt mondja hogy nem tud még 1X mindent megtenni egy fiúért, ez egy védekező mechanizmus, de tedd fel a kérdést, hogy szükség van e erre neki erre veled szemben, hiszte te nem az exe vagy. Úgy látom hogy csak az idő tud itt segíteni. Te légy vele továbbra is kedves, szerelmes és kitartó, de légyen hogy értsd meg őt. Ebből még jó is kisülhet
2019. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!