Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom semmi okot nem ad a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom semmi okot nem ad a féltékenységre vagy a kételkedésre én mégis félek hogy elveszítem?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt és tényleg minden jó, szinte nem is veszekszünk... Ugyebár szinte minden kapcsolatban van olyan hogy ha már együtt vagytok egy ideje elgondolkozol mi lenne ha később együtt élnétek, gyerek stb. És mi lenne ha szétmennétek(na én most itt tartok és nem akarok ilyen hülyeségeken gondolkodni) Ti mit tennétek ellen? Vagy hogy gondolkodtok erről?
2019. jún. 4. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én nem gondoltam még olyanra hogy mi lenne ha szét mennénk.

Bár attól én is féltem hogy elveszítem. Hát én ha úgy volt mindig írtam neki hogy nem akarom elveszíteni. Meg szeretem. Meg ilyenek. Sokat rá segített amikor aranyosak az írt. Pl hogy " nekem te vagy a leggyönyörűbb a világon" , " nagyon szeretlek" meg ilyenek. Ez nekem megnyugvás volt. Vagy volt hogy úgy tudtam megnyugodni hogy rákérdeztem. Meg én ilyenkor sokkal bujosabb voltam. Viszont volt olyan is amikor ellöktem magamtól, hála az én rossz gondolataimnak.

Most is vannak rossz gondolataim de valamivel jobban kezelem őket.

Szóval ha ilyen gondolataid vannak jobb neki elmondani és az egyenlő a megnyugvással.:)

2019. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kommunikáció, mély beszélgetések, esetlegesen a közös élet tervezgetése, segítenek helyrerakni és bízni a másik félben. :)
2019. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!