Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy vidéki srác már nyolc hónapja irogattunk nap mint nap messengeren. Aztán feljött hozzám már kétszer Pestre bulizni, csak csókolóztunk más nem történt de tök jó volt vele meg minden. Pont kezdtem volna beleszeretni meg tervezgetni, hogy majd hogy tudnánk talizni majd a távolság ellenére is meg stb gondolatok jártak a fejemben. Erre a minap kiderült hogy a barátnőmet bejelölte facen és elkezdtek szexchatelni . Persze barátnőm elmondta nekem, mert hogy ő csak próbára akarta tenni a srácot. Teljes a letargiám azóta. A srác ír továbbra is állítja hogy ez csak botlás volt részéről meg megbánta meg bocsánat meg hogy szeret meg velem akar lenni de nem tudok bízni benne. Viszont azt sem tudom elképzelni hogy többé soha nem írunk meg ne tudjak róla semmit eztán. Segítsetek. Ja és ne bántsatok légyszi így is kivagyok .

2019. jún. 6. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, nem akar megállapodni melletted. Engedd el, jobban jársz. Beszélgetőpartnert bármikor találsz, akivel jól el tudsz beszélgetni. De párt nem ilyen egyszerű.
2019. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi:(
2019. jún. 6. 09:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egy tahó.

A srác se jobb. Gondolod hogy ha ilyen könnyen megtette, majd máskor nem fogja? Főleg távkapcsolatban, amikor amúgyis alig tudsz valamit a hétköznapjairól.

Én nem mennék bele. Aki szeret, az nem csinál ilyet. Majd túl leszel a csalódottságon

2019. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a srác teljesen hülyének néz. Amit tett, az nem botlás. Tudatában volt annak, hogy mit tesz, ráadásul nem a pillanat hevében történt a dolog.
2019. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyira csalódott vagyok :( Szerintetek ne is írjunk már egymással továbbra ezek után?
2019. jún. 6. 09:53
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

életedben kétszer taliztatok... távkapcsolat... hm, értem. biztos vagy abban, hogy maga a srác tetszik, nem pedig egy általad elképzelt személy??


messze vagytok, látod hogyan viselkedik... engedd el.

2019. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó-nak is köszi a választ. Nem elképzelt személy mert azért 8 hónap alatt mindennap irtunk valamelyest megismerd a másikat. Csak épp erről a részéről nem ismertem meg jól ezek szerint :(
2019. jún. 6. 10:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy együtt vagytok? Mert ha nem akkor megérthető ez a kis "botlás". Hs pedig igen inkább tiltsd le a "barátnőddel" együtt. Gerinctelen patkány mindkettő.
2019. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

tudta igen. Irigykedett is barátnőm, hogy nekem már mióta ír a srác mindennap. Hogy csinálod hogy mindig ír neked? kérdezte.

Mondtam semmi extrát nem csinálok,csak ír mindennap és kész.

erre most meg ... megmutatta hogy mit levelezett a sráccal hát kibuktam rögtön. Persze tiltottam mindkettőt azonnal,de a srác azóta sms-ben könyörög hogy tiltsam vissza ne tegyem ezt..Basszus micsoda helyzet. Olyan ez mint egy rémálom :( csak jó lenne ha nem én lennék a főszereplője.

2019. jún. 6. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tiltsd vissza jobb az ilyet elengedni
2019. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!