Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes lettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba. Najó igazából az egyik legjobb barátom. Van barátnője is. De mindig megnevettet,és beleszerettem. De nem akarom hogy megtudja,nem is akarok közéjük állni. Segítsetek!

2019. jún. 17. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Haat, ha van barátnője, akkor nincs mit tenni. Vagy vársz, hátha szétmennek, vagy tovább lépsz
2019. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mihago ***** válasza:
77%

Két nagy bölcsességet idéznék egy 80 éves ismerősömtől, aki látta az életet alulról-felülről.


Minden új kapcsolat tönkretesz egy régit. Ez ellen nem tehetsz semmit.


És a legjobb, amit tehetsz, ha férjhez mész a legjobb barátodhoz.


Ne fogd vissza magad, kislány. Szerelemben és háborúban mindent lehet!

2019. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ha szereti a párját és tisztesegés akkor ne szólj neki mert tönkre teszi a barátságokat.

Ez nehéz lesz elviselni így de ha találszz valaki új szerelmet akkor nem fogod érzeni ezt.

Ha már nem bírod és csak nagyon szenvedsz hogy nem viszonozza akkor vald be neki mert ha már kínoz belül akkor nem lehet mit tenni.

2019. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor titkold el, hogy belezúgtál. Nagyon egyszerű. Barátra is lehet szeretettel nézni; tehát szerintem nem lesz feltűnő neki, hogyha nem mondod. Túlgondoltad szerintem ezt az egész sztorit. De egyébként igen, hogy ne érjen véget ez a barátság; ne vallj neki szerelmet; mert ha elmondod, akkor ugye lehet, hogy nem azt mondja, hogy okés, maradjatok tovább sima barátok; hanem hogy neki van már egy barátnője, és te bizony ne epekedj utána, és ezért inkább megszakítja veled a kapcsolatot; mert így nem mer majd veled találkozni; hogy tudja, hogy mit érzel iránta. (Ez is egy eshetőség.) Ja és szóval egyébként meg nagyon ügyes , és jó, és remek dolog; hogy tiszteletben tartod, hogy van már neki egy párkapcsolata, és nem mászol rá; ez nagyon jó dolog; igazi barát vagy. Biztos nagyon fontosak vagytok egymásnak őszintén; és ez tök jó.:) Szóval maradjatok is együtt simán hosszútávon, mint tesók; és segítsétek, támogassátok egymást az élet dolgaiban.
2019. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

*Ja és tényleg szal,ha nem említed meg neki, akkor legalább sima barátként melletted marad; ami jóval több, mint a semmi.

Pont múltkor mondtam valakinek, hogy nagyon sokat jelent nekem a barátsága

2019. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*egyedi szitu volt:D Volt benne szerelem is; de ő még kapcsolatban volt; de aztán szétmentek, de engem még still nem hívott; én meg gondoltam, akkor legyünk barátok, és ez nagyon sokat jelentene nekem. Igazából úgy volt. :)
2019. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!