Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírtam a crush-omra, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam a crush-omra, de amikor válaszolt beparáztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve eljönni velem megnézni egy filmet vagy fagyizni(ennyire nem írtam le konkrétan) és amikor visszaírt másnap, hogy ezt hogy értem akkor teljesen beparáztam és azt írtam, hogy felelsz vagy merszben kellet írnom viberen a legfelső embernek(aki ő volt, mert egyben ő a bestgirlfriend-em, szóval elég sokat dumálunk) és most nem tudom, hogy mit kéne, hogy csináljak, mert kicsit kínos lenne, ha megkérdezném megint, úgy hogy csak 10-20 üzenet telt el, btw azóta(3 napja) nem nagyon beszéltünk

2019. jún. 24. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ht, te nálam is hülyébb vagy ismerkedés terén pedig engen nehéz túlszárnyalni :"D


Mi lenne ha elmondanád neki, hogy csak bepánikoltál hirtelen?

2019. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van

Álljál a sarkadra és hívd el a lányt illetve mondd meg neki hogy először is komolyan gondoltad csak megijedtél

Örülni fog

2019. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!