Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem akar szakíta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar szakítani a lány a barátjával?

Figyelt kérdés
Hali! Adott egy csaj aki nagyon bejön nekem és én is neki elég valószínű, viszont egy haveromtól tudom, hogy azért nem szakít a mostani barátjával mert vagdosná magát a srác és fél a lány hogy valami nagy bajt tesz magával. Én úgy vagyok ezzel a dologgal "Hogy aki hülye haljon meg" mert semmi értelme nincs ennek a vagdosósdinak szerintem. Mit tegyek hogy sikerüljön a lánnyal lennem? Valahogy el tudom érni hogy balhé nelkűl szakítson a sráccal? Elméletileg én tetszem neki, és a sráccal csak szánalomból van együtt. Mi a teendő? Szerintem ez így nagyon nincs rendben.

2019. jún. 26. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nincs rendben

És az se hogy ezzel kényszeríti ki a fiú hogy vele legyen a lány

Hát nem tudom hogy ebben a helyzetben mit lehetne tenni

Beszélj a lánnyal és próbáljatok kitalálni valamit

Egyébként ezt "aki hülye az haljon meg" dumát anno általánosban a töri tanárom is mindig nyomta :D

2019. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szegény srác. Hát elmondja a lány, hogy már nem érez iránta semmit, de attól még barátok maradhatnak. És ne rögtön tegyétek a nyilvánosság elé a kapcsolatotokat, mert az gáz.
2019. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért az elég komoly, hogy a srác vagdosná magát. :D Istent áldom, hogy nem ebbe a generációba születtem. A csávó egy pin@
2019. jún. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az egyetértést! Valószínűleg beszélni fogok a lánnyal erről!
2019. jún. 27. 05:40
 5/5 Godó Nándor válasza:
Hát anno én is így próbáltam csajozni, de soha nem sikerült, most 26 éves vagyok, és most sincs senkim pedig még 19 évesen egy csajt megfenyegettem hogy öngyilkos leszek, de nem jött össze,mondta hogy dögöljek meg és otthagyott
2019. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!