Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác 3 éve folyamatosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 3 éve folyamatosan próbálkozik nálam es mondja hogy szerelmes belem, en nem akarok semmit tőle, de most kb. egy hete nem ír es bevallom hiányzik de tényleg nem érzek iránta semmit Ez miért lehet/van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 16:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttél, hogy szereted... Ha ez tényleg így van, akkor legyél vele, de ellenkező esetben ne játssz szerencsétlennek az érzéseivel. Én is voltam hasonló helyzetben, sok időt elvett a lány az életemből, és már megbántam, hogy ennyit foglalkoztam vele.
2019. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Akkor most ne beszéljek vele?

Es hagyjam békén?

2019. jún. 30. 09:21
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz ennyire aberált? 3 év alatt miért nem tudtál rájönni hogy akarod e vagy sem? Jobb lesz a srácnak ha elengeded szerintem, több időt ne pazaroljon az életéből mert azt az időt már nem kapja vissza
2019. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Bogyobigyo26 ***** válasza:
Valószínűleg ő csak téged akart és megunta azt hogy állandóan csak érted küzd. Ő tovább lépett, szerintem vagy írj rá és beszéljétek meg hogy most mi van, vagy engedd el te is őt
2019. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ez csak azért lehet mert egy vámpír vagy
2019. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!