Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen szinten számít...

Lányok, milyen szinten számít a külső megjelenés a párválasztásnál?

Figyelt kérdés

Legyen Adonis fajta, vagy kevésbé szép, de adjon a külső megjelenésén (öltözködés, jólápoltság stb...)

Kort is írjatok!

Normális válaszokat kérnék!



2013. szept. 28. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
adjon a külsejére. 23L
2013. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy nekem tetsszen az illető. Az "adoniszok" kifejezetten nem tetszenek. Természetesen legyen ápolt (=tiszta ruhák), de ne legyen divatmajom. Általában az olyan fiúk jönnek be, akiken a többség átnéz.
2013. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyen ápolt, ez az elsődleges szempont. Csak azért nem szeretek bele valakibe mert agyon van cicomázva.
2013. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé számít, de most ne egy adoniszról beszéljünk, vagy egy férfi fehérneműmodellről... Egyszerűen csak tetsszen, vonzzon, és ez egy "átlagos" srác is lehet. Legyen igényes, legyen olyan stílusa ami nekem tetszik.

22L

2013. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem kell, hogy adonis legyen, de legyen számomra jóképű és ne legyen kövér! Az ápoltság is fontos, igen!
2013. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ápoltság olyan,mint a belső. Változtathatsz rajta,ezzel javítva RENGETEGET a helyzeten. Így elvárom,hogy ízléstől,genetikától meg mindentől független adjon magára. Legyen ápolt. Arra mindenki képes saját erejéből,ahogy a műveltségre is,meg hogy tudjon a másikkal normálisan viselkedni,de ez már nem a külsőre vonatkozott. Szóval szerintem nem halt még bele se anyagilag se egyéniségileg senki abba,hogy nem lelapult,zsíros a haja,nem koszosak a körmei vagy a ruhája,szokott borotválkozni,mos fogat naponta és jó illata van. :) Nem kell Istennek lennie,nem kell úgy kinéznie,mint aki most jött ki a gyárból,szó nincs erről. Ezeken könnyen lehet változtatni,és egyáltalán nem nagy áldozat. Nem hiszem,hogy valakinek ez kényszer lenne,hiszen neki is jobb érzés,ha nem hagyja el magát. Az öltözködést meg hagyjuk. Ahány ember,annyi stílus,nem divatolunk,saját stílusra öltözünk,ami csak tetszik. :D


Ha ezzel együtt veszem a külsőt,akkor nálam 45-55%-ban számít még mindig a belső javára,de ha külön nézem a belsőt,az ápoltságot és azt a részt,ami ugye genetika már,akkor ebben a sorrendben 50-35-15.. És azért az azért nem is rossz szerintem,ha valaki szabadon "gazdálkodhat" azzal a 85%-al... Tehát kb ennyi múlik rajta. A többi meg azon,amit örökölt a génjeiben. Őszintén,teszek nagyban arra a nyamvadt 15%-ra,ha a többi stimmel.:D

2013. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6-os, utolsó hozzászóló, KIELÉGÍTŐ VÁLASZt adtál, nagyon szépen köszönöm! :)

Ment a zöld mancs! ;)

2013. szept. 30. 19:48
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy hány éves vagy? :)

Fiú vagy, vagy lány?

2013. szept. 30. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok 17 és lány amúgy :D
2013. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!