Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy fiú az életemben, akibe őrülten szerelmes vagyok. Amikor találkoztam vele, mindig csodálatos volt, imádtam vele lenni. De aztán családi okok közbeszóltak, és megbántottam és megszakítottam vele a kapcsolatot. De az az igazság, hogy még mindig nagyon hiányzik, azóta is sírok miatta, mert azt kívánom bárcsak mellettem lenne. Húsvét óta. És nem múlik a fájdalom. Mit tehetnék, hogy ne hiányozzon annyira? Írni nem merek neki, mert nagyon szégyellem magam, és képzelem hogy haragudhat rám.



2019. júl. 9. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azóta eltelt már egy kis idő, szerintem írj rá és magyarázd meg a dolgokat őszintén.
2019. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Add meg a címed s én megyek megvígasztallak téged
2019. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Írj rá, szerintem sok veszíteni valód nincs..Nem kell szerelmes levelet írni, csak érdeklődj, hogy hogy van! Ha nem egy tahó és tényleg ő is hasonlóképp viszonyult hozzád nemmfog elhajtani..Szerintem nincs mitől tartani🤗🤗
2019. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg először végiggondolni hogy mi miért történt pontosan
2019. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2019. júl. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!