Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért szeretik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik a macisabb testalkatú fiúkat? És a fiúk miért a ducibb lányokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Fogalmam nincs, soha nem értettem. Én egy kicsit ducibb lány vagyok (nem annyira, 168/75), és mindig sportos barátaim voltak, mivel én is az vagyok az enyhe túlsúly ellenére (21%-os testzsír). De ők még vékonyak is voltak. De nagyon...190 fölötti magasságukhoz 70 kiló alatti súly társult. De én így imádtam őket. És ők is imádták a markolni való fenekemet, a husis combomat, és a nem teljesen lapos hasamat. Ne keressük ennek az okát, csak élvezze mindenki azt ami tetszik neki, és ne ítélkezzünk emiatt. Ha valaki lusta és zabál, az is az ő dolga, örülj hogy te szép vagy.
2019. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

11-es.

75kg 21%-os testzsírral meg szerintem nem kövér.

Én ilyen 100 meg afeletti lányokról beszéltem, na az már szerintem nem szép(nekem, de kinek mi..), legalábbis nem egészséges.

2019. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a vékony fiúk jönnek be.
2019. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kiserdi válasza:
100%
MOndjuk én amikor megpróbáltam megcsiklandozni egy vékony csajt, azt hittem szörnyethalok a csontoktól. mégis csak kell egy kis fölösleg.
2019. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 MrPifta ***** válasza:
Mert a kövérek szépek, azért. Én magam is kövér férfi vagyok, nekem a kövér férfiak és a duci nők is tetszenek.
2019. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem a teltebb lányok jönnek be. Szeretem ha a hasan van valami. Jo ne is legyen egy Tonna Donna,de legyen kicsit telt.


Pl o.


[link]

2021. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!