Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nektek éppen nagy szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek éppen nagy szerelmi bánatotok van akkor milyen zenét szoktatok hallgatni? Vagy hogy terelitek el róla a figyelmetek?

Figyelt kérdés
Nagyon megvisel a szakítás..
2019. júl. 13. 16:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok kort is.
2019. júl. 13. 16:23
 2/13 anonim ***** válasza:
Általában olvasok. De nem tud annyira meghatni már a szakítás vagy valami. Úgy vagyok vele így kellett lennie, és ha ő kezdeményezi akkor csak én járok jól ha vége lesz. Ilyenkor is általában a legszerelemesebb számokat hallgatom, mert nem érdekel.
2019. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2019. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem a legelső szerelmemmel viselt meg rohadtul a szakítás amikor 4 év után szétmentünk.. Ekkor voltam 20 éves. Azóta volt több szakításom is és egyik sem viselt úgy meg mint a mostani.. pedig csak fél évig voltunk együtt.... És most érzem úgy hogy a legrottyabbon vagyok lelkileg..
2019. júl. 13. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

16f

2019. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bebaszok én 30+ mérnökökkel beszélgetek
2019. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5, te egy állat vagy, :D
2019. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor egy szakításon túl vagyok,vagy egy visszautasításon,akkor kindig azt mondom h a jó dolgokra koncentrálok!lezárom magamban szép emlékként!


Tudod ezt az a fiú mondta,aki viszont szeretett de nekem vissza kellett utasítanom:


"Túl rövid az élet ahhoz,hogy szomorúak legyünk!"


Nem beszélünk már,de szép emlékként zártam le magamban,ameddig tartott!Nem szoktam szomorú zenéket hallgatni,inkább vidámakat!Az eslő két napban sírok,és rájövök,h az életemben egyetlen egy fiúért éri meg sírni!És nem érdemli meg az a személy a könnycseppjeimet,amelyik eldobott!!


Előtted áll az egész élet!Sosem szabad fiúkért sírni,csak egyetlen egy esetben!!Igaz mindenki saját maga dönti el,h ki az a fiú az életében!Szval minden lánytársam nak üzenem,h gyönyörűek vagytok,és ne sírjatok egy fiú után sem!!!Maradjon szép emlék az életetekből!:D

2019. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2019. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miyagi- i got love, most elég sokat hallgatom, fáj is rendesen ettől múlik el :D
2019. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!