Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most? Úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Úgy érzem ezt egyszerűen nem birom elviselni

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 3 éve szerelmes vagyok a szomszéd srácba. Tudom jön most majd az hogy jajj csak egy diákszerelem majd elmúlik stb. Lehet,de ezeket most mellőzétek ha lehet, köszönöm :/

Tehát a lényeg hogy tényleg mindenestül oda vagyok érte. Idősebb nálam, ő 23 éves és tudom hogy picit fiatalabb vagyok de ezt sosem tartottam gondnak, a barátnőim közül is van akinek idősebb barátja van tehát a kor miatt én nem aggódtam soha. Egyedül él, nincs barátnője, de eddig engem sajnos nem vett észre úgy. Már ez is eléggé fájt sokat sírtam miatta éjszakánként és most hogy szünet van még többet agyalok sajnos. Facebookon beszéltünk párszor nagyon kedves volt de valahogy mindig kihült a beszélgetés nyomulni meg nem akartam, nehogy elriasszam.

Nyár elején pontosabban májusba költöztek be a földszinti lakásba anyukám testvéréék,mi a harmadikon lakunk. Örültem is, mert hárman vannak a 20 éves unokanővérem meg a 2 öccse akik 15 évesek és velük mindig jól kijöttem. Az unokanővéremmel sosem ápoltam szoros viszonyt de amikor beköltöztek sokat beszélgettünk és futólag megemlitettem neki hogy bejön a srác. Azt nem mondtam el neki hogy halálosan bele vagyok zugva de szerintem látszik rajtam amúgy. Mindegy a múltkor anyuék elmentek otthonról a tesójáékkal meg az ikrekkel valami filmet megnézni én meg gondoltam akkor átnézek az unokatesomhoz, mert tudtam hogy ő sem ment. És mikor elmentem ott volt. Ott smárolt a nappalijukban a sráccal. Úgy éreztem megsemmisülök rögtön elrohantam nem beszéltem azóta sem vele sem mással. Ez annyira nagyon fáj, elávulva érzem magam és reménytelennek. Mi van benne ami bennem nincs? Annyira durva a helyzet hogy még az öngyilkosság is megfordult a fejemben, nem tudom hogy viseljem el a gondolatot hogy a srác akit szeretem mással van, mást szeret. Mit csináljak? :(


2019. júl. 18. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Hát figyelj

Én voltam már hasonló helyzetben

Mármint azért az nem teljesen ilyen volt és nem is fordult meg a fejemben sz öngyilkosság

Az a lány semmivel nem jobb mint te

Itt nem is erről van szó

Egyszerűen (és kérlek neharagudj meg hogy ezt írom) de nem jön össze

Talán azért a kor ebben az esetben mégis számít

Mert nem minden 23 éves fiú akar egy 16 éves lánnyal összejönni

Az a csaj jozzá korban közelebb áll

És lehet hogy jobban megtalálták a közös hangot

Egyébként meg én a helyedben nem foglalkoznék vele

Tudom hogy könnyű ezt mondani de hosszútávon mindenképp az a jó ha ezt elengeded

Szedd magad össze

Itt a nyár

Találkozz a barátaiddal élvezd hogy fiatal vagy és előtted áll még minden

Én azt gondolom hogy egyrészt

Ha megpróbálod azt mutatni hogy magasról teszel rájuk és tényleg összeszeded magadat (ezt úgy értem hogy pédául nekem tök sokat segít ha lent vagyok hogy foglalkozom magammal)ez lehet gázul hangzik de érdemes rajta elgondolkodni

Lelkileg és fizikálisan is foglalkozz magaddal

Csináld amit szeretsz

Vegyél ruhákat menj el fodrászhoz

Barátkozz

Bármi olyat amit élvezel és ami élvezettel tölt el

És aztán lehet hogy esetleg a fiú is felfigyel rád

De ha mégse akkor az legyen az ő baja

Meg se forduljon a fejedben többet az öngyilkosság

Arra gondolj hogy rengetegen vannak akik szeretnek és akikre számíthatsz és az hogy ez a fiú nem jött össze lehet azért van mert egy sokkal jobb fiú fog felbukkani az életedben

Gondolj arra hogy minden okkal történik úgy ahogy történik

Próbáld meg élvezni a lehetőségeidet amiket az élettől kaptál

És örülj neki hogy élhetsz

Tudom néha nehéz de azzal is csak erősebb leszel

Egyébként ha beszélgetni akarsz róla vagy egyedül érzed magad én nagyon szívesen végighallgatom a problémáidat

És a kis gerle párral meg ne foglalkozz

A lánnyal én azért megtartanám a két lépés távolságot

Szerintem ne nagyon bízz meg benne

Beszélgessetek de a titkaidat ne neki mondd el

2019. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LilPumpfan01 ***** válasza:
58%
Figyelj,tudom hogy ez nagyon fáj de az öngyilkosság csak meg se forduljon a fejedben,fiatal vagy még és előtted áll az élet.Tudom most nehéz elhinni de lesz majd olyan fiú aki tiszta szívéből szeret és megbecsül majd téged.Próbálj magadra koncentrálni most,menj el fodrászhoz,esetleg masszázsra törődj csak magaddal és magasról sz*rd le,hogy mi van a fiúval.
2019. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na mi a helyzet hogy vagy mi történt?
2020. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!