Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Figyelem, tini szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem, tini szerelem dráma, probléma! Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy tavaly bejött egy srác. Kb fél éve azt mondtam a barátnőmnek, hogy már "vége" nem jön már be. Aztán bevallotta, hogy neki jön be. Mostanában a srác tökre sokat beszélget velem, olyan kocka típus, így sok a közös téma. Most nagyon bejön nekem, de ugye a bff emnek is. És el kell játszanom, hogy támogatom. Mit kéne tennem!? SOS
2019. júl. 21. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
legyél egyenes a barátnőddel. ahogy a pasik mondják a lányok jönnek mennek, de a barátság az örök. így hát azt tudom mondani a pasik jönnek mennek, de a barátnőd megérdemli hogy őszinte legyél vele.
2019. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csupán egy szó: tricikli.
2019. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!