Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan nekem nem jár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan nekem nem jár senki? Mit kellene ahhoz tennem hogy végre legyen fiúm? 18/l

Figyelt kérdés
A környezetemben senki nem akar tőlem semmit, pedig vonzó lány vagyok sokak szerint. Kétségbeesve letöltöttem a Tindert de ott se találok senkit, komolyan úgy érzem egyedül maradok.. Pedig jó barátnő lennék szerintem,megértő vagyok és toleráns.. Mit tegyek,vagy szerintetek inkább hagyjam a francba az egész fiú témát?

2019. ápr. 13. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Magára a kérdésre nem igazán tudok választ adni, mert ezek szerint valami hiba van a gépezetben. Lehet rossz helyen keresgélsz. Ha lenne kedved ismerkedni, akkor írj, hátha kisül valami pozitív ebből az üzenetemből. :)
2019. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Még gondolkoztam is rajta, hogy rád írok csak úgy kiváncsiságból. De a tinderes résznél meggondoltam magam.

Az ilyeneket nem kellene reklámozni, mert eléggé előnytelen képet ad vissza.

2019. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok bár egy kicsit fiatalabb mint te.(16/l)Én nem érzem problémának ha nincs kapcsolatom. Ha pedig úgy érzed feleslegesen keresgélsz akkor hagyd hogy ő találjon meg téged.
2019. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak kétségbe voltam esve xd de jó
2019. ápr. 13. 18:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Az van hogy a lányok akik tetszenek annak van barátja , erre itt van egy szép lány akinek nincs senkije.Nem értem hogy miért nem veled szoktam összefutni.

A mai világban már annyi nézopontot kell nézni hogy van e barátja , meleg e meg stb.

2019. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakiről negatív képet fest le, hogy kipróbálta a Tindert, ott elég kemény elvárások lehetnek :D Amúgy nem feltétlen veled van a baj kérdező, csupán felszínesek a srácok is ugyanúgy, mint a lányok. A legtöbb srác sajnos már nem az ilyen lányokat keresi, hanem azt aki szép, divat. A normális srácokat meg mindig elkerülitek :P
2019. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lány vagyok, de velem is ez van. Bár én még nem használtam soha semmilyen társkeresőt. Nekem az a problémám, hogy szinte csak olyanok találtak meg, akik nem kapcsolatot szeretnének, hanem csak lefeküdni. :(
2019. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedj új emberekkel. Bárhol össze lehet futni olyannal, akivel később lesz valami. Nincs azzal semmi baj, hogy szeretnél valakit. Csak ne akarj görcsösen kapcsolatot, mert a végén kifogsz valami szerencsétlent, aki csak púp lesz a hátadon, vagy szétmentek 3 hét után.
2019. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lassan 19 évesen szintén nincs senkim lányként, habár talán lenne, akinek tetszenék is, de sajnos, vagy nem sajnos, én tudom magamról, hogy nagyok az elvárásaim, és azt is, hogy nem vagyok egyszerű személyiség.
2019. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Senkinek sem "jár" semmi, kicsi lány.


Két okból nincs "pasid":


1. Ronda vagy

2. Nagyon buta vagy


E kettő közül kell választanod. 99%, hogy e kettő közül az egyik az indok.

2019. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!