Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megkérdezzem tőle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem tőle hogy miért mondta neki egy alsós, hogy "itt a nagy szerelmed" a folyosón? Az én tulajdonságaim, meg a story lent.

Figyelt kérdés

Szóval egyszerre érkeztünk meg egyszer a suliba majdnem, erre egy alsós, akivel jóban van( ő is lany) azt mondta neki, amit már fent leírtam, azután elpirult, meg zavarba jött, és szegény szégyenében csak mosolyogni tudott.

( csak azért is nem tudom hogy megkerdezzem e hogy miért mondta a kislány, meghogy talizhatnánk-e,mert van most egy olyan fiú barátja akivel nagyon jóban van, és nem tudom hogy összejöttek-e vagy nem)

Most megyünk középsuliba, tehát még fiatalok vagyunk.

Rólam annyit hogy: lányokhoz valamiért félve szólok csak, és vele alig beszéltem valaha, kicsit antiszoci vagyok, és nemnagyon tudok jól megfogalmazni dolgokat, bringázás az életem,

És igazából a lány mindig is tetszett NAGYON.

Köszi ha elolvastad és válaszolsz,lehetőleg komoly válaszokat szeretnék.


2019. aug. 4. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg tőle,mi nem tudhatjuk h ezt miért mondta az a kislány neki!Ha meg a legjobb haverja valószínű nem jön össze vele,de ha járnának akkor is megkérdezhetnéd,mert azzal nem vennéd el a fiutól a lányt!
2019. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló velem is történt velem pont 8.ban csak ott a lány húga volt aki leprodukálta a csalakményt...én utána előben kérdeztem rá, hogy hallom meséltél rólam a húgodnak aztan jól elbeszelgettünk és azóta is együtt vagyunk 🤣🤣 viccelek 2honapig se tartott

18f

2019. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1, Tudja hogy tetszik neked és kicsit zrikálta a barátnője - poénból mondta, nem vagy a szerelme


2, Valaki másra mondta, de magadra vetted


Ebből nem következik semmi, maximum annyi hogy tud arról, hogy bejön neked. Beszélgetni kéne vele, majd elhívni valahova, anélkül nem fog történni semmi, csak telik az idő. Erőt kell meríteni és elkezdeni közeledni felé.

2019. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezném meg. Nem akarnám zavarba hozni. Meg lehet meg se merné mondani. Inkább próbálkoznék vele ismerkedni. Ha tényleg tetszel neki, akkor örülni fog, hogy próbálkozol nála.
2019. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak tanulj még!
2019. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!