Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min kéne változtatnom szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kéne változtatnom szerintetek? Illetve hogyan?

Figyelt kérdés

Na szóval,az a helyzet,hogy 18 és fél éves vagyok.Még nem volt barátnőm,jó tudom,hogy még időben vagyok meg minden,de azért úgy gondolom/érzem,hogy időszerű lenne már valami.Már korábban próbálkoztam néhány (4-5) lánynál,de ezek kudarcok voltak.Elbénáztam valahogy a dolgot mindnél. Nehezen kommunikálok velük,nincs téma amit bedobhatnék.Olyan ember vagyok aki nem beszél alapból sokat,mármint,ha épp van téma akkor be nem áll a szám,de amúgy meg nem jellemző rám.Amiről gyakran beszélek az hétköznapi dolgok,ez volt,az volt ma a munkahelyen (diákmunka),továbbtanulás/egyetemek/célok,politika,elvont filozófiai dolgok, filmek/rajzfilmek néha és kb.ennyi. Zenét nem szeretek pl. hallgatni , nem játszok semmilyen gépes játékkal.Valahogy ezeket nem tartom fontosnak.Nem kötnek le,ez a téma nálam mindig besülés. Más vagyok,mint a többi férfi úgy érzem.Nem tudok úgy hülyülni,mint ők vagy nem is tudom,hogy fogalmazzak.Nem olyan a humorérzékem,mint nekik.Mindig figyelek arra,hogy beszólásaim ne legyenek rosszindulatúak,meg nagyon sértőek.Meg valahogy nem szeretek velük beszélni,nőkkel sokkal jobban el tudok beszélgetni,lánybarátom is több van,mint fiú.Meleg/bi nem vagyok,hisz tudom magamról,hogy csak a nők jönnek be nekem.


Sokat sportolok egyébként,a testem kidolgozott.Átlagos,vagy annál valamivel szebb arc.Mások véleménye alapján.Empatikusnak gondolom magam,megértőnek.Jóindulatú vagyok amivel sokan visszaélnek ami idegesít engem,ilyenkor megszakítom a kapcsolatot az illetővel.Egyébként azt megjegyzem,hogy én nagyon nyugodt vagyok és pozitívan állok másokhoz,viszont amikor b*szogatnak akkor nagyon fel tudom idegesíteni magam,és tombolok olyankor.Ez rossz tulajdonság:/.Ijesztő is kicsit,pedig nem ártanék másnak,de egyszerűen nehezen vezetem le a feszültséget. Összességében ennyi,illetve még annyi,hogy úgy érzem sok lány nem akar komolyabb kapcsolatot ebben a korban, max. egy két hetes futó dolgokat.Pedig én valami hosszútávúbban gondolkodnék,ha már belekezdenék bármibe is.Szerintetek min kéne változtatnom?Az a feszültséges/tombolós dolog az olyan,hogy soha nem csináltam nők előtt ,az nem lehet a problémájuk.A személyiségemmel való megjegyzések érdekelnének.18/F



2019. aug. 6. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Addig nem tudok válaszolni a kérdésre amíg a korod nem írod le, a 18 és fél nem elég pontos...
2019. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintme nincs gond a személyiségeddel inkább cska mostanában a lányoknaj a nyomulosabb pasik kellenek akik egyértelmü jelét mutatják hogy kell nekik és kész de az is lehet hogy cska rossz lányoknál probálkoztál
2019. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszus te olyan vagy mint én kivéve azt hogy én lány vagyok.😂
2019. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó!Köszi,hogy vigasztalni próbálsz!xD De én tényleg elég sajátos figura vagyok.
2019. aug. 7. 01:19
 5/6 anonim válasza:

Hali :)

Semmi probléma nincs veled. Kicsit zárkózott vagy erről nem tehetsz lehet kiskori trauma. Amúgy szerintem egy srácbál nagyon imponáló ha sportol és erős teste van úgy hogy ezért büszke lehetsz! Mertíts ebből önbizalmat. Ha barátnőt szeretnél próbálj meg minél sokszínűbbnek látszani, mozgasd meg a fantáziád vagy nézz utána a témáknak. Próbálj meg határozott lenni hogy egy kicsit elengedhesse magát a lány melletted. Irányíts! Hiszen fiú vagy 😉

2019. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nekem kifejezetten szimpatikus vagy, nincs veled semmj baj szerintem.

Én fiatalabb vagyok nálad, de ugyanazt érzem a korombeli fiúknál, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot, én pedig arra vágyom :D

2019. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!