Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok így barátnőt, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok így barátnőt, vagy változtatnom kéne?

Figyelt kérdés
Ismerősök szerint átlagosan vagy épp helyesnek (ezt nagyon kétlem) nézek ki viszont 160 és 165 centi közti magasságommal nem látok túl sok esélyt erre. Nem igazán szeretek eljárni itthonról, helyette inkább a gép előtt töltöm az egész napom, viszont nem vagyok függő mert bármikor fel tudok állni ha kell. Szóval röviden egy gamer hobbit törpe vagyok. Kedves, vicces (legalábbis ismerősök szerint), perverz, jól megértem a lányok nagy részét. Így is lehet esélyem a lányoknál, vagy már egyből kb el vagyok ítélve hogy uuhh büdös függő kocka? Eléggé magányosan érzem magam mostanában :( 16/f

2018. jún. 29. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
A perverzség nem hinném hogy nyerő volna. Azt felejtsd el, a többi szerintem nem probléma. :D
2018. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos nagyon nagy baj, amit írtál.. hiába tudsz felkelni a gép mellöl, ha az egész napodat / nyaradat /évedet/ életedet a gép előtt játszva szúrod el.

Ezek a nagyon értékes évek - amikor jól fog az agyad, könnyen tanulsz, könnyen elsajátítasz különféle technikákat - elpazarolódik gomnyomogatásra, szörfözésre, a bölcsesség szeretete és keresése lecserélődik informáltságra. A verseny pedig erős- akik nem fejlesztik magukat valamilyen irányban (sport, zene, színjátszás, rajzolás, festés, szobrászkodás, nyelvtanulás) azok lemaradnak - és valamilyen rabszolgamunka jut nekik (informatikus rabszolga is van ám), és boldogtalanság. Minél mélyebbre jutni a megismerésben és kifejezni azt- ez lehet egy életcél, és nem elég 30 éves korban kezdeni- -6-7 éves kortól kell, mert ahogy múlik az idő, egyre nehezebb a képességfejlesztés. Találd meg azt, ami lelkesít, ami éltet, amiben áldozatokat hozva is fejleszted magad! Barátok, társak is ekkor lesznek.

2018. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem valtoztass es legyel tiszta erkolcsu!
2018. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2-es nyekes osztály emelt szint szóval a nyelvtanulás megvan, imádom az angolt, zenét már készítettem, rövidfilmeket csinálunk barátokkal, szoktam verseket is írni néha szóval nagyon nem kell ilyesmi miatt aggódni.
2018. jún. 29. 14:49
 5/13 anonim ***** válasza:
4 akkor egy kicsit megnyugodtam.. Szabad ám verseket is fordítani angolból. Meg ha egy különleges nyelvvel is elkezdesz komolyan foglalkozni - tiéd a világ!
2018. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiú haverom, aki gamer, és tudod kin keresztül ismertem meg? A barátnőjén keresztül. Szóval van remény. A magasságodhoz meg annyit fűznék hozzá, hogy vannak alacsony lányok is, én pl. csak pár centivel vagyok magasabb nálad. Náluk ez nem lehet gond. Azzal a válaszolóval nem értek egyet, aki az írta, hogy ne legyél perverz. Minden fiú az, sőt, nekem is van egy perverz humorom, sőőőt azt tapasztaltam, hogy a lányok néha ugyan olyan perverz dolgokat tudnak mondani, mint a fiúk. Tényleg van aki túlzásba viszi, azt ne tedd, meg nem mindegy az sem, hogy milyen értelemben vagy az, de egy kis perverz humor nem árthat.
2018. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok! :c
2018. jún. 29. 17:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a leírásod alapján bejössz. Én is napközben a gép előtt szoktam ülni, de én sorozatot nézek és a saját "regényemet" írom. Azért kiszoktam mozdulni, de csak sulis programokon. A perverz humor nekem bejön, bár szerintem ezt senki se nézné ki belőlem. Ha a barátnődre azért tudnál időt szánni, programokat csinálni vele, a kockulás mellett akkor az úgy pont jó. Hisz senkit sem tilthatunk el a hobbijától. Én se vagyok egy nagy társadalmi lény. Ha van kedved ismerkedni akkor írj rám :)

15/L

2018. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

8, igen, akkor mi menjünk is...

Emberek, oszoljunk, nincs itt semmi látnivaló!

2018. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Tudom, hogy ez nem társkereső. Én csak a saját példámat és véleményemet írtam le..
2018. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!