Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket érdekelne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekelne egy ilyen lány? Ezek alapján van valami baj a személyiségemmel?

Figyelt kérdés

Nah, szóval én egy fiatal lány vagyok.. Alapvetően eleinte csendes vagyok, de ha megismerem a másikat és jól érzem vele magamat, akkor feloldódom. Sajnos elég hangulatfüggő nálam minden,és elég sokszor ingadozik a hangulatom, de ezt próbálom másokkal nem éreztetni. Elég érzelmes, érzékeny típus vagyok, de az érzelmeimről valahogy nem szoktam beszélni. Szinte sose. Úgy gondolom, hogy megbízható ember vagyok és őszinte. Ugyanakkor nagyon makacs vagyok. Elfogadó, de sajnos egy kicsit előítéletes. Ezen próbálok változtatni és megismerni a másikat, mielőtt véleményt alkotném róla vagy ilyesmi. Ami nagyon idegesít engem, hogy folyton azon pörgök, hovy vajon a másik mit gondol rólam stb. (bár ezt sosem mutatom, megtartom magamnak :P)

Van valamiféle humorérzékem, és szeretek is elhülyéskedni..de ha olyan van akkor komoly ia tudok lenni. Van egy hülye stílusom, ami egyes embereknek lehet zavaró, de csak olyanokkal viselkedwk így akit közelebbről ismerek, illetve tudom róla, hogy nem veszi rossz néven és partner benne 😄


Hobbim... Hát az nem igazán van. Általában ha időm engedi, akkor nézek egy filmet vagy zenét hallgatok. Kutyámmal foglalkozok, illetve elmegyek valamerre.

Régebben rajzoltam, de azóta feladtam a dolgot, nem voltam túl kitartó,de azon gondolkozok, hogy unalmas napjaimon neki kezdek újra.. Hátha..


Röviden ennyi ami eszembe jutott, nem sok tudom. Kicsit összeszedetlen lett, ezért elnézést.



Szóval : kb. 15-19 éves fiúktól kérdezném, hogy ezek alapján van velem valami baj? Szívesen megismernétek egy ilyen lányt?


Csak azért kérdezem, mert eddig nincs nagy sikerem a fiúknál.. És nem tudom, hogy van - e baj a személyiségemmel-vagy csak a külsőmmel 😅-? Kérlek legyetek őszinték!



2019. aug. 9. 14:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Negatív-pozitív véleményt szívesen fogadok.. Továbbra is :D tisztában vagyok azzal, hogy vannak olyan dolgok amiken kéne változtatnom. Rajta vagyok az ügyön. Viszont jobban belegondolva, az is igaz, hogy egyelőre keresem a helyem, és néha még én sem értem magamat :D de gondolom ez a korom velejárója is lehet.
2019. aug. 9. 16:21
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
(6) Nyugi nem kell parázni, ameddig nem csinálsz hülyeséget és nem illeszkedsz be a mai korunkbeliek közé, addig nincs semmi baj...
2019. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

Egyelőre nem látok semmi olyat, ami miatt elkerülnének a fiúk. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, együtt kell velük élni. Én is később tudasítottam ezt magamban.

Szerintem amin első körben kéne módosítanod, az hogy legyen valami társasági hobbid. Nem kell semmi extrára gondolni vagy épp folyamatosan űzni, csak amennyire neked kényelmes.

Másrészt ha a célcsoport 15-19 éves fiúk, akkor nagyon fiatal lehetsz. Ráérsz még a pasizással bőven, ne görcsölj miatta.

2019. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
(6) utolsó is jól mondja, ennyire fiatalon (én is 18 vagyok de na..) ráérsz, bár bagoly mondja, aki nem tudok egyedül meglenni.. De hát ebbe a világba vigyázni kell, nem lehet engedni hogy kihasználjanak :C
2019. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
tyűű vannak itt akik nyaltak rendesen XD
2019. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
(6) Kikre gondolsz utolsó? remélem nem rám, én aztán nem nyalok semmi féle random kérdezőnek semmijét :D Ha rám is gondoltál (remélem nem) akkor annyit fűzök hozzá ha valaha lesz barátnőm és megélem akkor nem nyalással fogom elérni, csak ha megszeret valaki ahogy vagyok (esélytelen ;))
2019. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező, azt írtad le milyennek látod magad, a személyiséged. De valójában tényleg ilyen, meg ennyi az egész? Korrekt választ nem lehet írni, hogy van-e baj veled vagy nincs, hisz nem ismerünk téged és e sorok alapján nem is ismerhetünk meg.


Szóval szerintem hiteles véleményt pár hónap levelezés után lehetne alkotni, tudni milyen vagy ha jó passzban vagy, vagy ha rossz napjaid vannak. Személyes ismeretségnél persze könnyebb, de akkor is idő kell, hogy ki illetve megismerjünk valakit.

2019. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen, ebben egyet értek... Igazából ilyen első benyomásra voltam kíváncsi aleírtak alapján.


Köszönöm szépen a válszokat! :)

2019. aug. 9. 17:08
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én nagyon szívesen megismernélek, tetszenek a belső tulajdonságaid és én is makacs vagyok kissé. 17\F
2019. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20%
Régebbi kommentelő, az igazi nyalás csak most következik, a többire meg a kérdező se reagál.. :D pacsi
2019. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!